Forum OSKKO - wątek

TEMAT: KONFERENCJA I ZJAZD WALNY OSKKO - organizacja
strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ]
Marek Pleśniar27-01-2004 12:18:30   [#251]

lista znów zaktualizowana, a ponadto - byście się mogli pozabierać razem w drogę umieszczam :

listę miejscowościami

tu zaś macie mapki dojazdowe w róznych powiększeniach:

mapka1

mapka2

mapka3

mapka4

Renata27-01-2004 13:18:17   [#252]

Marku, to nazywa się już rozpieszczaniem nas;)

Jesteś tu jak prawdziwy OJCIEC OSKKO :) My to mamy szczęście!;)))

Maryśka227-01-2004 13:23:52   [#253]

Rozpieszczasz ludzi Marek!

Pełna podziwu jestem, że masz na to czas przy takim nawale zajęć....

;-)

hania27-01-2004 13:30:53   [#254]

taką wyszukiwarkę znalazłam

i połączenia do Michałówki, o której Stan pisał.... Stan - daleko tam spacerkiem jeszcze?

http://www.pks.warszawa.pl/krajowe-druk.php?miastoSkad=WARSZAWA,%20D.A.%20STADION&miastoDokad=MICHAŁÓWKA%20K.GARWOLINA&trybSkad=0&trybDokad=1

hania27-01-2004 13:33:51   [#255]

sorry- coś ten link nie zadziałał jak sprawdziłam

spróbuję tak

http://pks.warszawa.pl/ramki.php

hania27-01-2004 13:35:18   [#256]

coś tam aktualizują...

:-)))))))))0
Marek Pleśniar27-01-2004 13:39:28   [#257]

niestety nie porozpieszczam na razie godzinami dojazdów - nie ma chwilowo czasu. O tym potem alboo... no własnie miło by było zgrać sprawy z Waszą pomocą - jak robi hania:-)

pewne szczegóły wkrótce zapewne da mi stan i jego przedstawiciel z Miętnego

Renata27-01-2004 14:34:23   [#258]

tyle że... rozpieszczanie nas = z wykonywaniem przez Ciebie masy czynności organizatorskich, chociażby tych najdrobniejszych prac w excelu, w htmlu, krótka przerwa na kawe i na odpowiedzi w wątku... a to nie wszystko..:)

rozpieszczanie nas = jak mogę pomóc, włączyć się, 
bo, np. jadę samochodem, mam trzy wolne miejsca = kogo mogę zabrać ze sobą gdzieś w trasie? etc...

:-)

 ps. mam jeszcze ferie, może dlatego inaczej patrzę..;)pozdrawiam

Marek Pleśniar31-01-2004 07:24:17   [#259]

aktualizuję listę uczestników

lista zaktualizowana,

lista posortowana wg miejscowości

mapki:

mapka1

mapka2

mapka3

mapka4

mika31-01-2004 09:58:16   [#260]
Przypomniał mi się spływ, nie pamiętam kto go proponował (wybaczcie), ale pamiętam, że się zgłosiłam:) Może przywiózł by, jeśli przyjeżdża, więcej informacji, jeśli to nadal aktualne.
Jolanta Szuchta31-01-2004 19:31:47   [#261]

Marku

przed chwila dostałam list od Lidzi z Brzegu ona jedzie to ja poprosze o rezerwacje,pojadę z Nią.Wpłatę uiszczę w poniedziałek.

Cały tydzien nie ruszalam sie z domu,grypa.

Zola31-01-2004 22:56:01   [#262]
jeśli przed wyjazdem złapię komandora i będzie miał rozpiskę, kiedy i gdzie to przywiozę, ale teraz zima i kajaki zamieniamy na narty
myślę ,że terminarz spływów będzie juz po feriach
jak zbierze sie grupa chętnych dorosłych , to wszystko jest do załatwienia
i taki "dorosły"  spływ jest bardzo fajny
zawsze pływałam z młodzieżą i też to lubię, ale  w tym roku byłam  z dorosłymi i to było ..... oj fajnie było ;-))))
Marek Pleśniar10-02-2004 01:29:28   [#263]

Lista uczestników konferencji

lista zaktualizowana,
mika10-02-2004 18:50:26   [#264]
Dzięki Zolu, poczekam na informację do spotkania.
Gaba10-02-2004 21:33:32   [#265]

No, dobra Marek!

... teraz sie wyspowiadaj, dlaczego napisałeś "chopie" 0 przy moim nazwisku, a przy innych 1,2,3 a nawet 5?

 

o co loto?

Janusz Pawłowski10-02-2004 21:41:51   [#266]

Gabo, są dwie możliwości

  1. Marek przeoczył Twój akces, wyrażony w zgloszeniu, do którejś z grup,
  2. wypełniając zgłoszenie nie zaznaczyłaś, w której grupie chcesz brać czynny udział.

Gabo - znam Ciebie i znam Marka.
Więc typuję ...
Gabo - znasz mnie - wiesz co typuję - prawda? ;-)))

Gaba10-02-2004 21:46:22   [#267]

no, kocham gościa - zna mnie!!!

 

;-)

Gaba10-02-2004 21:47:50   [#268]

zawaliłam ... tylko co jest problem!

 

- bo jest jeszcze gorzej, Januszu, nie wiem co...

Janusz Pawłowski10-02-2004 22:01:01   [#269]

Gabo - kochaj mnie mocno - bo znam Cię tak dobrze, że i o tym, że nie wiesz co zawaliłaś, też wiedziałem. ;-)))

Takie tam ... grupy tematyczne - poczytaj tu:
http://www.oskko.edu.pl/forum/thread.php?t=4018#FBK

Gaba10-02-2004 22:03:53   [#270]
a ja wiem, że Ty wiesz...
Adaa10-02-2004 22:12:35   [#271]

Gabo

Ty się dobrze zastanów:-)))

Bo on tu cos kombinuje...no i..na któryms z watków,o ile pamiętam to było cos o paskudnośći:-))

Janusz Pawłowski10-02-2004 22:39:30   [#272]

Adaa!

Ty się tu nie wtrącaj!

Dziewucha mnie kocha ... mocno atrakcyjna ... lekko roztrzepana ... mogło być miło - a Ty wszystko zepsułaś tym przypomianiem jakichś takich. ;-)))

Marek Pleśniar10-02-2004 22:40:25   [#273]
teraz już jest pewne że kombinuje;-)
Adaa10-02-2004 22:49:55   [#274]

patrzcie go:-))))

Gaba , gdzies Ty napisała o tym kochaniu?:-))))

a!!

Przepraszam, kurcze..no tak nie tylko samym forum człowiek zyje:-)))

barbaras210-02-2004 22:57:40   [#275]
HMMMM jakie wyznania sie tu zrobiły.Juz zazdroszcze ale co tam walentego wkrotce
Gaba11-02-2004 03:26:23   [#276]
Basiu, żeby było równo - Kocham Cię też!
Marek Pleśniar17-02-2004 21:03:20   [#277]

podnoszę wątek bo niedługo potrzebny będzie

hmm, jakiścić dziwny się zrobił;-)

Marek Pleśniar18-02-2004 14:21:51   [#278]

Mail konferencyjny do Was

zamieszczę i tu

Szanowni uczestnicy - trochę informacji organizacyjnych o naszej konferencji i Walnym Zebraniu OSKKO.

 

I Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty

Rola kadry kierowniczej w jakościowym rozwoju szkoły

Miętne, 21-22 lutego 2004r

 

Organizator: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty

Patron medialny: „Dyrektor Szkoły”

Cele konferencji:

·         Wypracowanie stanowisk w nurtujących kadrę kierowniczą, dyrektorów, pracowników organów prowadzących i organów nadzoru pedagogicznego kwestiach.

·         Zapoznanie z możliwościami partnera społecznego MENiS jako czynnika wpływającego na prawo oświatowe i środowiska opiniotwórczego

·         Budowanie grupy zawodowej kadry kierowniczej oświaty.

·         Doskonalenie w zakresie znajomości prawa oświatowego i praktyki kierowniczej.

Program konferencji – grupy i prowadzący:

1.   Kodeks Etyczny Kadry Kierowniczej Oświaty, praca nad nowelizacją - Beata Domerecka

2.   Status dyrektora - Wojciech Tański

3.   Możliwości i ograniczenia dyrektora w realizowaniu wychowawczej funkcji szkoły - Ryszard Sikora

4.   Dyrektor a awans zawodowy Leszek Zaleśny, Jan Jerszyński

5.   Technologie informacyjne - szanse czy zagrożenia w edukacji – Panel „Nowej Ery”

6.   Możliwości i ograniczenia dyrektora w zapewnieniu prawidłowej edukacji dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych-  Elżbieta Smykał

 

Z MENiS uczestniczą panie:

Departament Kształcenia Ogólnego, Specjalnego i Profilaktyki Społecznej:

Naczelnik Wydziału Kształcenia Specjalnego Wiesława SzczepaniakMaleszka – (grupa 6),

głowny wizytator Wydziału Wychowania - Danuta Dzido –  (grupa 3)

Departament Pragmatyki Zawodowej Nauczycieli

Dyrektor - Dorota Igielska - gr 4

Jednolita organizacja konferencji:

Sobota 21-02-2004:

·        12:00 - 13:45 recepcja

·        13:30 obiad

·        14:20 – Walne Zebranie OSKKO

·        16:00 – Przerwa, kawa

·        16:30 Rozpoczęcie konferencji - grupy tematyczne. 

·        20:00 -  uroczysta kolacja

Niedziela 22-02-2004:

·        8:00 śniadanie

·        9:30 – 13:30 Konferencja ogólna

 Dojazd na konferencję

Wszystkim osobom, które nie zorganizowały sobie dotarcia z warszawskich dworców PKSem do Miętnego proponujemy specjalnie dla nich wynajęty autokar. Będzie on czekał w pobliżu Dworca Centralnego - pod Salą Kongresową PKiN,  ul E. Platter w godzinach 11:00 – 11:30

Przejazd opłacamy w autobusie – wyznaczonemu członkowi OSKKO – 10zł.

Powrót

Ten sam autokar odwiezie chętnych, którzy wpłacą w sekretariacie konferencji 10zł po zakończeniu konferencji - w niedzielę o godz. 14:00.

Liczba miejsc w obie strony jest ograniczona. Proszę o komunikowanie chęci skorzystania z dowozu na Forum OSKKO w założonym do tego celu wątku, telefonicznie (089) 527-20-52, kom. 502-060-339 lub emailem marek.plesniar@oskko.edu.pl

Kontakt telefoniczny w podróży. Proszę dla pewności zanotować ww. telefon komórkowy – może się przydać w drodze na konferencję.

 

 O pracy na konferencji.

I OKKKO jest spotkaniem, naszym zdaniem, szczególnym. Spotykamy się, by popracować wspólnie, znaleźć wspólne wnioski na wybrane przez członków OSKKO tematy. Po konferencji zostaną sformułowane stanowiska OSKKO do przedłożenia resortowi oświaty i spopularyzowania w prasie. Integrujemy się wokół celów OSKKO

Zasada pracy grup tematycznych

Każda grupa jest prowadzona przez moderatora. Moderator stara się nie dominować przebiegu dyskusji. Ma prawo udzielania głosu, porządkuje, jest przygotowany merytorycznie, prawnie. Będzie dbał o to by uzyskać konstruktywne wnioski po pracy grupy.

 

Zależy nam na aktywności wszystkich członków OSKKO, stąd następne postanowienia:

 

Relacja z prac grupy w niedzielę.

Wyłoniony demokratycznie przez grupę przedstawiciel w niedzielę zrelacjonuje pracę grupy - podczas konferencji ogólnej. Ma zapewnioną przy tym pomoc moderatora w tworzeniu tekstu wystąpienia - jeśli pomocy zechce.

Przedstawiciel wyłoniony przez grupę relacjonuje to, co wydyskutowali uczestnicy prac, jest odpowiedzialny za przedstawienie wspólnych wniosków.

 

Relacja.

Moderator i relacjonujący - oboje zostaną poproszeni o napisanie krótkiego wspólnego - artykułu, który zamieścimy w Dyrektorze Szkoły.

 

Prowadzący grupy oraz osoby ich wspierające, które pracowały nad materiałami pomocniczymi przygotowali obszerne materiały konferencyjne. Uczestnicy otrzymają je w recepcji konferencji.

 

Prosimy o zgłaszanie uwag dotyczących pracy organizatorów. Przed nami VI KKDS w Olsztynie, która będzie otwarta dla całego środowiska oświatowego. Chcielibyśmy zorganizować ją jak najlepiej by Stowarzyszenie wypadło godnie – stąd uwagi i rady po konferencji w Miętnem będą dla nas cenną pomocą.

 

Zespół OSKKO pracujący nad konferencją ( w kolejności alfabetycznej):

 

Joanna Berdzik

Anna Burec-Kobiałka

Karolina Domagalska

Beata Domerecka

Ewa Halska

Jan Jerszyński

Sławomir Lipiński

Marek Pleśniar

Danuta Sikora

Ryszard Sikora

Wojciech Tański

Leszek Zaleśny

 

Podziękowania nalezą się Stanisławowi Szostakiewiczowi, który jest naszym gospodarzem w ZSR w Miętnem oraz członkiem założycielem OSKKO

 

                                                                                   
Do zobaczenia na konferencji

Joanna Berdzik

Marek Pleśniar

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ]