Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Czy nauczyciel powinien w szkole palić?
strony: [ 1 ][ 2 ]
violka19-02-2005 14:10:21   [#51]

Arwena

popieram

nie palić przy niepalących

były palacz jak każdy neofita może być nie do zniesienia

ale jeśli palacze roszczą sobie prawo do pielęgnowania swojego nałogu i zrozumienia

to dlaczego niepalącym odmawiać prawa do zrozumienia i pielęgnowania wokół siebie atmosfery wolnej od dymu?

gdy ktoś wypije piwo to mnie się nie kręci w głowie, jak zapali papierosa to moje ciuchy śmierdzą - i to jest ta różnica

w tym przypadku mnie też guzik obchodzi samopoczucie tej drugiej strony - jego smród, jego kac - będę se chciała mieć swój, to wiem, jak to zrobić i nie potrzebuję by mnie ktoś w tym wyręczał

mogę się wędzić w miłym towarzystwie, ale niech to będzie mój wybór

Marek Pleśniar19-02-2005 15:42:18   [#52]

Arweno, wskaż mi z łaski swej gdzie ja proponowałem wyrzucać palących??

Arwena19-02-2005 16:10:50   [#53]

Marku,

Proponowałeś uznać niepalenie jako jedno z kryteriów kwalifikujących do przyjęcia do pracy.Być może nadinterpretuję, ale przyjęcie czegoś za kryterium kwalifikacyjne zwykle powoduje sekowanie tych pracowników, którzy tych kwalifikacji nie posiadają, nawet jeżeli w danej chwili nie można ich z tego powodu zwolnić.
Nie muszę chyba tłumaczyć, że dyrektor. jak chce, potrafi tak uprzykrzyć życie pracownikowi, że ten sam się zwolni. Przeżyłam to na własnej skórze ( nie z powodu palenia ), więc wiem co mówię.
Fred19-02-2005 16:19:48   [#54]

Zauważ Arwena, że w deklaracji przystąpienia do OSKKO, nie ma pytań dotyczących bycia palącym:

a) umiarkowanie

b) dużo)

c) mało

d) wcale

e) ;-)))))))

Marek Pleśniar19-02-2005 16:20:42   [#55]
e) to ja sie łapie;-)
Fred19-02-2005 16:21:57   [#56]
:-))
Arwena19-02-2005 16:23:33   [#57]

Fred.

Ale nawet, jak nie ma, to po tej dyskusji ja i tak boję się ją złożyć...
Fred19-02-2005 16:25:48   [#58]
Nie bój się, ja rzucam palenie dopiero po konferencji. Jakby co, osłonię Ciebie przed niepalaczami chmurą dymu,-)))
Arwena19-02-2005 16:30:31   [#59]

Fred.

Przed sokolim wzrokiem Szefa nic się nie ukryje, nawet za najgęstszą chmurą. Tym niemniej dziękuję, są jeszcze rycerze na tym świecie.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]