Forum OSKKO - wątek

TEMAT: II Konferencja Kadry Kierowniczej OSKKO - program i zaproszenie
strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ]
Marek Pleśniar04-02-2005 03:30:52   [#01]

Dziś zakończyłem negocjacje ze sponsorami, wykładowcami..

Mogę Wam przedstawić pełen program i organizację II Ogólnopolskiej Konfewrencji Kadry Kierowniczej Oświaty w Miętnem, 11-13 marca 2005r.

W jej ramach odbędzie się też II Zjazd Walny OSKKO (niedziela 13 marca)

Konferencja jest bardzo atrakcyjna programowo. Wzmocniono w stosunku do ub. r. jej warstwę doskonaleniową (w sumioe 18 - 20 grup warsztatowych oraz kilka wykłądów. Tematy - praktyka dyrektora placówki oświatowej.

Stowarzyszeni w liczbie 1100 otrzymają wkrótce karty zgłoszenia, zaproszenie i harmonogram pocztą. Będzie tam tez zaproszenie na Zjazd.

Liczymy na Wasze przybycie.

Liczba miejsc w Zjeździe Walnym jest nieograniczona dla Członków OSKKO. Liczba miejsc w konferencji szkoleniowej - jest ściśle limitowana i wynosi 240-250 - z noclegiem w hotelu w o tej samej liczbie miejsc.

Program:

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty www.oskko.edu.pl

zaprasza dyrektorów placówek oświatowych, wizytatorów, pracowników OP
i innych pracowników oświaty* na drugą ogólnopolską konferencję:

 

„Profesjonalna kadra zarządzająca placówkami oświatowymi

 

*Udział w Konferencji mogą wziąć tylko członkowie OSKKO i zaproszone osoby. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Patronat medialny:

Dyrektor Szkoły

 

 

Strona oficjalna konferencji: www.oskko.edu.pl/konferencjaoskko03-2005/

 

Uczestniczą m. in.: przedstawiciele MENiS, zakładów doskonalenia nauczycieli, Instytutu Badań w Oświacie, stowarzyszeń nauczycielskich…

Celem konferencji jest zajęcie stanowisk w kwestii prawa oświatowego, doskonalenie zawodowe kadry kierowniczej

Program:

Warsztaty (każda osoba weźmie udział w 2 wybranych grupach. Zapisy na konferencji.

1.       Inwestycje w przedszkolach - możliwości dofinansowania w ramach funduszy strukturalnych.

2.       Dofinansowanie jednostek oświatowych w ramach funduszy strukturalnych UE - inwestycje, modernizacje, budowa

3.       Program Socrates - warsztaty tworzenia projektu

4.       Wykorzystanie wyników egzaminów zewnętrznych do podnoszenia jakości pracy szkoły. Zofia Lisiecka, kierownik Pracowni Ewaluacji Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, Małgorzata Lipska, PE CKE

5.       Badanie osiągnięć edukacyjnych uczniów po I etapie edukacyjnym. Badania progowe, plany wynikowe. dr Teresa Janicka-Panek, dyr. ODN Skierniewice.

6.       Praca z zespołami ludzkimi, ocena pracowników. Dr Roman Dorczak, Zakład Psychologii UJ w Krakowie

7.       Budowanie systemu dyscyplinarnego w szkole. Dr Jakub Kołodziejczyk, Zakład Psychologii UJ w Krakowie

8.       SIO, System Informacji Oświatowej, Krzysztof Sługocki

9.       Program przeciwdziałania agresji w szkole, Agnieszka Milczarek, stowarzyszenie Bliżej Dziecka

Wykłady:

·          spotkanie z Departamentem Pragmatyki Zawodowej Nauczycieli MENiS – odpowiedzi na pytania Forum OSKKO - Karta Nauczyciela po zmianach i awans nauczycieli.

·          SIO - szansa czy zagrożenie dla komputeryzacji zarządzania oświatą. Szymon Więsław, Vulcan

·          Praca z zespołami ludzkimi, ocena pracowników. Dr Roman Dorczak

·          Budowanie systemu dyscyplinarnego w szkole. Dr Jakub Kołodziejczyk

·          Program przeciwdziałania agresji w szkole, Agnieszka Milczarek

 

Dyskusja programowa – przyszłość edukacji, prawo oświatowe i propozycje OSKKO. Dyskusja na podstawie głównych wątków merytorycznych zgłoszonych przez Forum OSKKO i uczestników. Jej efektem będą stanowiska konferencji.

Marek Pleśniar04-02-2005 03:35:21   [#02]

wyjaśnię kwestię warsztatów

Każdy uczestnik zdąży wziąć udział w 2 grupach warsztatowych 20-25 os.- jednej rano i jednej po południu z listy:

 

1.       Inwestycje w przedszkolach - możliwości dofinansowania w ramach funduszy strukturalnych.

2.       Dofinansowanie jednostek oświatowych w ramach funduszy strukturalnych UE - inwestycje, modernizacje, budowa

3.       Program Socrates - warsztaty tworzenia projektu

4.       Wykorzystanie wyników egzaminów zewnętrznych do podnoszenia jakości pracy szkoły. x4 Zofia Lisiecka, kierownik Pracowni Ewaluacji Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, Małgorzata Lipska, PE CKE

5.       Badanie osiągnięć edukacyjnych uczniów po I etapie edukacyjnym. Badania progowe, plany wynikowe. dr Teresa Janicka-Panek, dyr. ODN Skierniewice.

6.       Praca z zespołami ludzkimi, ocena pracowników. Dr Roman Dorczak, Zakład Psychologii UJ w Krakowie

7.       Budowanie systemu dyscyplinarnego w szkole. Dr Jakub Kołodziejczyk, Zakład Psychologii UJ w Krakowie

8.       SIO, System Informacji Oświatowej, Krzysztof Sługocki

9.       Program przeciwdziałania agresji w szkole, Agnieszka Milczarek, stowarzyszenie Bliżej Dziecka

 

Zapisy - na konferencji w recepcji - do napełnienia list uczestrników. Decyduje kolejność zapisów.

grupa 4 odbędzie się dwa razy rano i dwa razy po południu

grup więc jest 20!

Marek Pleśniar04-02-2005 03:36:01   [#03]

Harmonogram

Harmonogram

Piątek, 11-03-2005

I dzień konferencji

Godz. 14:00

Odjazd autokarów spod Dworca Centralnego w Warszawie.

Godz. 15:00-16:30

Obiad

Godz.15:00 – 16:45

Zakwaterowanie(w recepcji hotelu). Rejestracja Uczestników (w stołówce obok). Rejestracja będzie trwać także ew. w przerwach oraz w dniu następnym.

 Godz. 17:00

 

 Aula

·          Rozpoczęcie konferencji, Joanna Berdzik, Marek Pleśniar (Prezes i dyr. Biura OSKKO)

·          Przewidywane spotkanie z Departamentem Pragmatyki Zawodowej Nauczycieli MENiS – odpowiedzi na pytania Forum OSKKO - Karta Nauczyciela po zmianach i awans nauczycieli.

Godz. 19:30

Kolacja

Sobota, 11-12-2004

II dzień

Godz. 7:45 - 8:20

Śniadanie

 

 

 

Godz. 8:30 - 12:00

 

Aula

 

 

 

Wykłady:

·          SIO - szansa czy zagrożenie dla komputeryzacji zarządzania oświatą. Szymon Więsław, Vulcan

·          Praca z zespołami ludzkimi, ocena pracowników. Dr Roman Dorczak

·          Budowanie systemu dyscyplinarnego w szkole. Dr Jakub Kołodziejczyk

·          Program przeciwdziałania agresji w szkole, Agnieszka Milczarek

 

12:00

Kawa, pączki

 

 

 

Godz. 12:10-15:10

 

Wyznaczone sale

Warsztaty (każdy temat po 2 grupyX 25 osób – 18 grup):

1.       Inwestycje w przedszkolach - możliwości dofinansowania w ramach funduszy strukturalnych.

2.       Dofinansowanie jednostek oświatowych w ramach funduszy strukturalnych UE - inwestycje, modernizacje, budowa

3.       Program Socrates - warsztaty tworzenia projektu

4.       Wykorzystanie wyników egzaminów zewnętrznych do podnoszenia jakości pracy szkoły. Zofia Lisiecka, kierownik Pracowni Ewaluacji Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, Małgorzata Lipska, PE CKE

5.       Badanie osiągnięć edukacyjnych uczniów po I etapie edukacyjnym. Badania progowe, plany wynikowe. dr Teresa Janicka-Panek, dyr. ODN Skierniewice.

6.       Praca z zespołami ludzkimi, ocena pracowników. Dr Roman Dorczak, Zakład Psychologii UJ w Krakowie

7.       Budowanie systemu dyscyplinarnego w szkole. Dr Jakub Kołodziejczyk, Zakład Psychologii UJ w Krakowie

8.       SIO, System Informacji Oświatowej, Krzysztof Sługocki

9.       Program przeciwdziałania agresji w szkole, Agnieszka Milczarek, stowarzyszenie Bliżej Dziecka

Godz. 15:15 – 16:15

Obiad

Godz. 16:20 – 19:20

Wyznaczone sale

Warsztaty – te same tematy – druga tura – 9 grup.

Godz. 19:30

Kolacja

Niedziela

III dzień

8:00-8:50

Śniadanie

9:00 – 11:00

Aula

Walne Zebranie Członków OSKKO.

11:00

Kawa

11:20 – 13:30

Konferencja programowa. Dyskusja. Zagadnienia do dyskusji należy zgłaszać via email, na Forum OSKKO (w wątku konferencyjnym) oraz pocztą. Więcej informacji w witrynie Konferencji.

14:00

Odjazd autokarów na DW. Centralny w Warszawie.

Marek Pleśniar04-02-2005 03:41:15   [#04]

karta zgłoszenia, inne dokumenty oraz zaproszenia są do pobrania w witrynie konferencji

(już zamieszczam). Proszę karty nadsyłać emailem, faksem, listem (to najgorsze wyjście bo długo i Was inni ubiegną).

Praca nad powyższymi ustaleniami i pozyskaniem środków trwała od grudnia do dziś. Teraz sprawy sprawozdawcze na Walny:-)

Tak wygląda klarta zgłoszenia - co ważne bo są tam ceny. Lwiaczęśc to nocleg i wyzywienie.

Sponsorują konferencję firmy, których logo znajdziecie na karcie zgłoszenia. Serdecznie Im za to niniejszym dziękuję.

 

KARTA ZGŁOSZENIA NA KONFERENCJĘ

Dane uczestnika

Imię i nazwisko

Stanowisko

Telefon kontaktowy

Dane do faktury

Nazwa

Kod pocztowy i miejscowość

Ulica

NIP

 

UWAGA! LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 28 lutego 2005r:

Pocztą - OSKKO, ul. Królowej Jadwigi 2/12, 10-132 Olsztyn

Faksem: tel./fax (089) 527 20 52

E-mailem: oskko@oskko.edu.pl

 

Lista osób zakwalifikowanych jest na bieżąco aktualizowana w Internecie na stronie WWW Konferencji. Tam należy szukać informacji o zakwalifikowaniu.

Dodatkowych informacji udziela Biuro OSKKO: (089) 527-20-52; oskko@oskko.edu.pl

Zawiadomień o zakwalifikowaniu nie wysyłamy pocztą.

Po znalezieniu się na liście lub uzyskaniu telefonicznej odpowiedzi twierdzącej należy niezwłocznie uiścić opłatę za konferencję na konto: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty, ul. Królowej Jadwigi 2/12, 10-132 Olsztyn; PKO BP 631020 3541 0000 5602 0011 4280

W treści przelewu należy umieścić: KONFERENCJA + IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA

Na konferencję prosimy zgłosić się wraz z dowodem wpłaty.

Rachunki za konferencję a także zaświadczenia o uczestnictwie otrzymacie Państwo na miejscu.

 

Prosimy o wybranie (poprzez podkreślenie) jednej z poniższych opcji uczestnictwa w Konferencji/Zjeździe Walnym. Pełen koszt konferencji i jego składowe to:

Podkreśl jedną z poniższych opcji

DNI

OPIS

WYŻYWIENIE

NOCLEGI

KOSZT

konferencji

Opcja 1

piątek - niedziela

Uczestnictwo w 3-dniowej konferencji szkoleniowo-dyskusyjnej (w jej czasie także Zjazd Walny), materiały

Pełne: 2 kolacje, 2 obiady, 2 śniadania,

3 „serwisy kawowe”

2 noclegi

300zł

Opcja 2

sobota-niedziela

Uczestnictwo w 2 dniach – sobota –niedziela, materiały

1 kolacja, 2 obiady, 1 śniadanie, 3 „serwisy kawowe”

1 nocleg

210 zł

Opcja 3

niedziela

ZJAZD WALNY i panel dyskusyjny konferencji, materiały

„serwis kawowy”

-

20 zł

+Autokar

Możliwy jest dowóz uczestników autokarem z Dworca Centralnego w Warszawie do  Miętnego w piątek o godz. 14.00 oraz powrót z Mietnego na Dw. Centralny – odjazd niedziela 14.00.

Zainteresowanych prosimy o dodatkowe podkreślenie słowa „+Autokar”

bezpłatnie

Marek Pleśniar04-02-2005 03:43:08   [#05]

no i oczywiście tradycyjnie dziękuję Stanowi - czyli Stanisławowi Szostakiewiczowi - gospodarzowi obiektu - Zespołu Szkół Rolniczych CKP Miętne. Ogrooomna szkoła:-)

Mapek itp szukajcie w witrynie

maeljas04-02-2005 07:43:40   [#06]

przypominam:

§19 (statut OSKKO)

Dla ważności obrad wymagana jest obecność co najmniej połowy członków Stowarzyszenia w I terminie. W przypadku braku quorum kolejne Walne Zebranie odbywa się w II terminie, który ustala się na 15 minut później niż I termin. Wówczas, niezależnie od liczby obecnych członków Walne Zebranie jest zdolne do podejmowania uchwał.

Marek Pleśniar04-02-2005 07:52:27   [#07]

a racja:-) Zapomniałem wkleić:

Pani mmmmmmmach

 


Informuję, że dn. 13 marca 2004r w godz. 9:00 – 13:30 w Miętnem k. Warszawy

odbędzie się

Walne Zebranie

Członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kadry Kierowniczej Oświaty

 

W przypadku braku wymaganej liczby członków Stowarzyszenia, następne Walne Zebranie odbędzie się, zgodnie ze Statutem OSKKO, tego samego dnia o godz. 9:15.

Podczas Zebrania zostaną poczynione ew. zmiany w Statucie stowarzyszenia, omówiona działalność OSKKO w roku 2004 oraz zostaną nakreślone kierunki rozwoju OSKKO. Władze stowarzyszenia dokonają niezbędnych czynności sprawozdawczych omówionych w statucie.

 

Statut OSKKO jest dostępny w Internecie, w witrynie stowarzyszenia pod adresem: http://www.oskko.edu.pl/o_oskko/statut.html

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bezpośrednio po Zebraniu odbędzie się konferencja, będąca dyskusyjną częścią
II Ogólnopolskiej Konferencji Kadry Kierowniczej Oświaty
– 11-13.03.2005 (zawiadomienie, opis warunków uczestnictwa i zakwaterowania w oddzielnym piśmie). Konferencja weszła od 2004r do kalendarza najważniejszych tego typu wydarzeń w roku oraz stanowi imprezę wzajemnie się uzupełniająca z wrześniową doroczną Krajową Konferencją Dyrektorów Szkół i grudniową Krajową Konferencją Dyrektorów Przedszkoli.

 

W związku z powyższym liczymy na to, iż uczestnicy Walnego Zebrania przybędą również na konferencję, uzyskawszy delegacje, które potwierdzi organizator Konferencji Kadry Kierowniczej.

Informacje – telefonicznie lub emailem (dane w stopce).

 

Uczestnictwo w niedzielnym Walnym Zebraniu stanowi obowiązek członka stowarzyszenia. Przybycie – na własny koszt.

Zasady nieobowiązkowego uczestnictwa w trzydniowej Konferencji Kadry Kierowniczej opisano w piśmie dot. konferencji.

Prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia z zaznaczoną odpowiednią opcją.

 

Serdecznie zapraszamy Stowarzyszonych do uczestnictwa w obu imprezach. Oprócz waloru poznawczego i możliwości zabrania głosu w ważkich dla oświaty sprawach za niezbędną uważamy integrację środowiska i doskonalenie umiejętności kierowniczych. Prosimy o niezawodne przybycie.

Z poważaniem:

Marek Pleśniar04-02-2005 08:07:54   [#08]
Komplet otrzymacie pocztą ale ze względu na limit miejsc na konferencji szkoleniowej zalecam wcześniejsze pobranie i działanie bez oczekiwania na pocztę zwykłą. Ponadto w poniedziałek pani Marta wyśle Wam te materiały emailem.
stan04-02-2005 08:09:24   [#09]
:-)
Marek Pleśniar04-02-2005 08:12:46   [#10]
a oto i Gospodarz Konferencji we własnej osobie się pięknie do nas uśmiecha:-)
Marek Pleśniar04-02-2005 08:16:07   [#11]

i znów ja:-)

Wymieniłem na poprawny plik zgłoszenia do pobrania. Proszę tych, którzy pobrali go wczesniej o wymienienie go sobie. Wrzucam też do wymiany plików, na wszelki wypadek,

Magosia04-02-2005 08:27:24   [#12]

Marku

-odwaliłeś kawał roboty- dzięki.

Zgłoszenie wysyłam migiem :-)

Marek Pleśniar04-02-2005 08:45:57   [#13]
i nadchodzą pierwsze zgłoszenia - emailowe! Pospieszcie się:-)
Macia04-02-2005 09:16:28   [#14]

pytanie

wczoraj karty zgłoszeń na członka OSKKO wysłały 2 moje kolezanki. Czy one tez moga się zgółaszać na konferencje i zjazd?
beera04-02-2005 09:19:38   [#15]

:-)

TAK
Helena S04-02-2005 09:29:42   [#16]

nie poganiaj mnie bo tracę oddech,

nie poganiaj mnie bo gubię rytm..... No taaak. Zamiast podziękować za profesjonalne przygotowanie materiałów sobie żarciki urządzam! Ale mnie napada histeria kolejkowa z lat 80. A może tej kawy zabraknie, a może ktoś się wepcha bez kolejki...My z agabu przyjeżdżamy na bank - raz, dwa, trzy.... zaklepane! U stana jest super i cieszę się ogromnie na tę Konferencje i spotkanie w realu z tyloma mądrymi ludźmi :-)) Gaba, przyjedź koniecznie!! Może uda się porozmawiać w tzw. międzyczasie. Program taki bogaty i ciekawy, że nie wiem jak my się wyrobimy w te dwa dni?! Już się z Agnieszką namawiamy i wysyłamy zgłoszenie.  Pozdrawiam.Helena.
agabu04-02-2005 09:57:43   [#17]

Ratunku!

Marku, modernizują mi sieć w szkole i w związku z tym prawie nic nie działa. Mam problem z odczytem karty zgłoszenia. Na szczęscie mogę pisać na forum. Czy mogę Cię prosić o zaklepanie dla mnie miejsca, na całość konferencji? Nie wiem czy zdołam wysłać maila wcześniej niż w poniedziałek! Prooooooooszę, bardzo chcę być na konferencji :-)))))))))

Helena napisała, że się namówiłyśmy i tak jest, ale ja nie mogę na razie dokonać formalnego zgłoszenia. Ratuuuuuuuunku!

agabu04-02-2005 10:05:00   [#18]

Na wszelki wypadek

Helena wysyła zgłoszenie na nas dwie. Proszę uwzględnijcie taka formę mojego zgłoszenia. Dzieki z góry za zrozumienie.

Pozdrawiam

Agnieszka

Marek Pleśniar04-02-2005 10:05:17   [#19]

DAWAJCIE WIĘC EMAILE

JA JAD E NA OBJAZD ZLOTU ORAZ NA ZE DWA DZIONKI ODDYCHNE BO CZEKAJĄ DŁUGIE DYSTANSE PRZED MIĘTNEM:-))

 

kAPS:-)) SIE NACISKŁ

Marek Pleśniar04-02-2005 10:05:56   [#20]

albo faksy

albo pocztę

na pewno sie załapiecie:-)))

Macia04-02-2005 10:08:02   [#21]

Ja za trzy

wysyłam 3 zgłoszenia bo koleżanki (zwerbowane ostatnio do OSKKO)szusują na nartach i prosiły o zaklepanie miejsc.
Gabrysia04-02-2005 11:31:16   [#22]

Ja już potwierdzenie dostałam od szefa:)!! Dzieki:) 

Nie moge sie doczekac kiedy Was zobacze.

........Ja juz widze że zaczynam  zyć tak od konferencji do zlotu, od zlotu do konferencji itd:)

Całusy....

AnJa04-02-2005 11:48:26   [#23]
Nawet się tylko w ich okolicy odzywasz:-)
Gabrysia04-02-2005 12:35:06   [#24]

Sie dwocipny znalazł:)

Ale mi wyliczył!!! Z natury gaduła jestem, wiec staram sie nie obciążać was za bardzo moim namolnym gadaniem:):) Ale zawsze czytam:) Od tego zaczynam prace w szkole;) 

Nie opuściłąm ani jednego Twojego zdania AnJa:)

Kto by przypuszczał ze tak śledzisz koleje mojego "odzywania sie":) Obiecuje cie zagadać przy najbliższym spotkaniu:) Na Amen`t:):):)

Gabrysia04-02-2005 12:35:48   [#25]
ja jak juz coś palne:) DOWCIPNY miało być..
AnJa04-02-2005 12:59:24   [#26]
Wg Gaby i jej wierszoklety: nie na amen't a na enter:-)
........
Sledzenie to moja pasja:-)
general11104-02-2005 13:24:54   [#27]
Kto sie wybiera z byłego nowosadeckiego? prosze o kontakt

Jarek
general11104-02-2005 13:25:43   [#28]
:-)
Ajcila04-02-2005 14:02:31   [#29]
A kto jedzie z Krakowa?
bogda404-02-2005 14:41:00   [#30]

Kto z Łodzi?

 Śpieszmy sie bo zabraknie miejsc ;- ))

 Czy ktoś z Państwa mieszkających w Łodzi wybiera sie na konferencję? Będzie raźniej.

Leszek04-02-2005 18:14:44   [#31]

przyślę zgłoszenia w przyszłym tygodniu...

już mam komplet w samochodzie...

pozdrawiam

beera04-02-2005 20:20:04   [#32]

w zastępstwie za marka, ktory w trasie:-)

mamy juz dużo waszych zgloszeń

Pierwsza była Gabrysia- zloto  :-)))

Sa zgloszenie Heleny i Agnieszki, Joli i jej kolezanek, Piotra, Freda, Bogny, Małgosi , Violki ...

i jeszcze i jeszcze :-))

Marek Pleśniar05-02-2005 00:05:36   [#33]
pozdrowienia z trasy objazdowej po Polsce;-)
zapisujcie się pilnie!
:-)
Ank05-02-2005 09:29:31   [#34]

Ajcila

No i co z naszym namawianiem się ?

Ank05-02-2005 09:30:30   [#35]

A kto z Wrocławia?

No nie bądźmy gorsi - odwezwijcie się wrocławianie
Marek Pleśniar05-02-2005 10:39:47   [#36]
listę już przyjętych zgłoszeń opublikuję w czwartek. Obecnie mamy około 40 osób - od wczoraj. Ja nadal w podróży:-)
Fred05-02-2005 12:20:45   [#37]
Marek, trzymaj kierownicę i patrz przed siebie. Komputer pokładowy wyłącz;-)
OlaM05-02-2005 12:23:55   [#38]

Fred

Marek ma napewno samochód, któremu do pokładowego komputera "wklepuje" trasę i samochód jedzie sam:-))))))))
Fred05-02-2005 12:31:05   [#39]
aaa, to pewnie teraz dyro śpi;-))
OlaM05-02-2005 12:34:36   [#40]
może tak być:-)
Ajcila05-02-2005 15:01:01   [#41]

AnK

Ja już wysłałam zgłoszenie i tak jak byłyśmy umówione napisałam prośbę żeby mnie z Tobą zakwaterowali:-))

Ale Ty ze swej strony też napisz może nas zakwaterują.

Aniu możebyśmy jeszcze Benię dokoptowały byłoby nam weselej?

OlaM05-02-2005 15:06:51   [#42]

ja też

Ajcila jestem z dużym poczuciem humoru może i mnie przgarniecie, bo nie znam nikogo z forum!:-)
ewa05-02-2005 15:08:24   [#43]
kłamczucha ;-)
OlaM05-02-2005 15:13:12   [#44]

Ewuniu

wybacz, nie tylko zresztą Ty i jeszcze dwie osoby, które znam: Diter i Jola:-)!

Ewa czy jedziesz do Miętnego?

Ajcila05-02-2005 15:18:01   [#45]

OlaM

Jasne, że przygarniem:-))

My się umawiamy bo my z przedszkoli:-)

OlaM05-02-2005 15:26:58   [#46]

a kto

"przytuli" dyrka gim?

Poczucie humoru, konfliktowy - mający swoje zdanie, nie zawsze podporządkowujący się zaleceniom OP i KO, przedewszystkim uwielbia dzieci z ich wadami i zaletami.

Prywatnie lubi dobry film historyczny (mimo, że matematyk), muzykę poważną, śpiewać i tańczyć.

ewa05-02-2005 15:30:14   [#47]

potrójna kłamczucha, stawiasz 3 panaszki ;-))))

chyba jade ale nie wiem jeszcze kiedy

OlaM05-02-2005 15:32:13   [#48]

Ewa

co to są panaszki!?
ewa05-02-2005 15:33:30   [#49]
piwo+sprite :-)))))))))
OlaM05-02-2005 15:37:35   [#50]

Ewa

przejdź na chata
strony: [ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ]