Forum OSKKO - wątek

TEMAT: plan wynikowy
strony: [ 1 ]
basiagol06-09-2004 21:14:14   [#01]
Poszukuję planu wynikowego do I klasy LO z języka polskiego do Operonu. Nie mówcie mi tylko, że trzeba pisać samemu, bo od dwóch lat cały wrzesień spędzam na pisaniu planów na poziom podstawowy i rozszerzony. Uczyłam ze Stentora, a w tym roku postanowiłam zmienić podręcznik, bo Stentor jednak mi sie nie podoba. Chodzi mi o plan z rozpisanymi wymaganiami albo chociaż umiejętnościami.
Majka06-09-2004 21:20:11   [#02]

Ze strony wydawnictwa :   Przewodniki metodyczne stanowią praktyczną pomoc dla nauczyciela, który korzysta
na lekcjach z podręczników Wydawnictwa Pedagogicznego OPERON. Do każdej klasy przewidzieliśmy po jednym przewodniku do obu zakresów łącznie. Składają się one z części poświęconych kształceniu kulturowo-literackiemu oraz językowemu. Istotnym elementem przewodników są rozkłady materiału i przykładowe scenariusze lekcji (szczególnie w części poświęconej kształceniu kulturowo-literackiemu). Ponadto dokładnie opisane zostały procedury osiągania celów, w tym wybrane metody nauczania.

http://www.operon.com.pl/www/index4.php?num=3&sub=14

Nie napiszę, co myslę (w III roku pracy) o tym wydawnictwie i podręczniku - szczególnie do klasy II :-(

Tylko uważaj, bo biorą 10 zł za przesyłkę;)

Monia06-09-2004 21:28:10   [#03]

plan wynikowy

Moim zdaniem, niestety ale każdy nauczyciel powinien sam napisać taki plan!!!
Majka06-09-2004 21:29:21   [#04]
I napisze - tylko poczyta, co autorzy programu i podręcznika sugerują :)
S Wlazło06-09-2004 21:53:07   [#05]
A sięgnijcie po książkę W.Bednarkowej - "O słoń przed  stopniami"

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]