Forum OSKKO - wątek
| TEMAT: |
Obsługa zmiana etatu |
| azikaj | 30-05-2026 21:07:12 [#01] |
|---|
Od 1.09.26 r. Pracownik obsługi ma mieć zmniejszony etat z 1 na 1/2 ze względu na mniejszą ilość dzieci, obiadów itp. 27.05.26r. otrzymała porozumienie zmieniające, 29.05.26r. poinformowała ta osoba, że nie podpiszę,bo dla niej to za mały etat. 01.06.26r. chcemy przygotować wypowiedzenie zmieniające i jeżeli nie podpiszę do 15.07.2026r. to znaczy, że umowa kończy się 31.07.26r. ? post został zmieniony: 30-05-2026 21:08:59 |
| rzewa | 30-05-2026 22:52:12 [#02] |
|---|
jak wypowiedzenie otrzyma w czerwcu, to umowa rozwiąże się dopiero 30.09 |
| azikaj | 31-05-2026 17:53:56 [#03] |
|---|
A gdyby to wypowiedzenie było podpisane z datą 29.05.to wtedy umowa do 31.08.26 r.? Pracownica do 29.05 musiały wyrazić opinie czy podpisze porozumienie i powiedziała, że nie podpiszę,a z powodu braku kadrowej nie było to zrobione od ręki w sensie wypowiedzenie. Czy lepiej nie kombinować? |
| joljol | 01-06-2026 08:04:13 [#04] |
|---|
nie kombinuj
może pójść do sądu | UWAGA! Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.
|