Forum OSKKO - wątek
| TEMAT: |
medycyna pracy a urlop |
| KaPi | 28-05-2026 17:44:53 [#01] |
|---|
nauczycielka od 25.05 do 26.06 na zwolnieniu lekarskim - 33 dni
po zwolnieniu zaczyna urlop
co z zaświadczeniem o zdolności do pracy? |
| Jot | 29-05-2026 07:26:15 [#02] |
|---|
Kierujesz na badanie kontrolne, bo minął miesiąc |
| KaPi | 29-05-2026 08:03:48 [#03] |
|---|
tyle wiem, tylko kiedy?
przed urlopem czy po?
|
| rzewa | 29-05-2026 15:50:59 [#04] |
|---|
w ostatnim dniu zwolnienia
a kiedy te badania zrobi to nieistotne -> musi zaświadczenie dostarczyć do ostatniego dnia urlopu |
| KaPi | 30-05-2026 08:53:51 [#05] |
|---|
ok, dziękuję |
| wemes | 08-06-2026 13:05:06 [#06] |
|---|
Wystawiasz skierowanie na badania w okresie zbliżającego się końca zwolnienia L4, pracownik wykonuje badania w pierwszym dniu przed przystąpieniem do pracy. Nie wolno na L4 wykonać zdolności, czas wykonania badań jest równoznaczny z pełnieniem obowiązków pracowniczych. | UWAGA! Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.
|