Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Indywidualny tok nauczania
strony: [ 1 ]
ane29-08-2024 14:36:28   [#01]

Czy może ktoś udostępnić wzór decyzji dyrektora zezwalający na Indywidualny tok nauczania dla ucznia SP?

Uczeń będzie uczęszczał do klasy piątej i realizował ITN z klasy czwartej.

zastanawiam się, czy to jest decyzja administracyjna, czy zgoda dyrektora?

 

Skimir29-08-2024 22:35:01   [#02]

Dopytam, bo temat mnie kiedyś interesował.

Promujecie ucznia z klasy trzeciej do piątej „akonto” i planujecie, że zrealizuje program klasy czwartej? Jeśli to się nie powiedzie to co, trafi do klasy czwartej w trakcie roku szkolnego?

Kiedyś starałem się rozpracować sensownie ITN i według mnie, ucznia realizującego ITN można promować w trakcie roku do klasy programowo wyższej. Czyli - po klasie trzeciej idzie do klasy czwartej, robi planowo program klasy czwartej w przyspieszonym tempie, jak okaże się, że opanował wymagania z klasy czwartej oraz część określoną w ITN do piątej, to go można w trakcie roku promować do piątej tak aby już ją ukończył na koniec roku szkolnego.

 

KasiaZS530-08-2024 11:47:59   [#03]

moge wysłać na priv

 

ane03-09-2024 11:13:29   [#04]

Znamy ucznia i wiemy, że spokojnie poradzi sobie z materiałem klasy czwartej. Mamy opinię PPP i nauczycieli.

Chodzi do piątej i realizuje na bieżąco ten materiał, uzyskując oceny bieżące, a program klasy czwartej zdaje egzaminami klasyfikacyjnymi w ustalonym harmonogramie.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]