Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Zmiana stanowiska
strony: [ 1 ]
Klarysa06-11-2023 14:04:41   [#01]

Jeszcze jedno pytanko;

Sytuacja: pani wróciła po urlopie dla podratowania zdrowia, w tym urlop uzupełniający. W miedzy czasie otrzymałam orzeczenie- nauczyciel wspomagający dla 6- latka. Pani ma uprawnienia, jest nauczycielem dyplomowanym, a my jesteśmy zespołem szkolno- przedszkolnym.

W związku z tym zaproponowałam Pani przejście na to stanowisko, ponieważ Pani zatrudniona na zastępstwo nie ma takich uprawnień.

Pani kategorycznie odmówiła.

Czy mam jakieś możliwości, żeby zmienić stanowisko bez pytania pracownika w takiej sytuacji. Pani starszy mnie oczywiście sądem, jeśli będę się upierała (co oczywiście nie miało miejsca, po prostu zapytałam). 

Co myślicie:)

Dante06-11-2023 14:09:51   [#02]

Jeśli w projekcie organizacyjnym była ujęta np. na stanowisku 18/18, to zmiana na 20/20 bez jej zgody nie jest możliwa.

Klarysa06-11-2023 14:24:54   [#03]

 Dzięki wielkie.

No tak też myślałam, ale liczyłam na współpracę i zrozumienie ze strony nauczyciela, zwłaszcza, że warunki się poprawią, praca od 8- 13, z nadgodzinami, a Pani prze powrotem tupała, żeby jak najszybciej wychodzić z pracy, bo ma swoje inne zobowiązania, cóż- masz miękkie serce, to musisz mieć twardą... :)

 

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]