Forum OSKKO - wątek

TEMAT: praca w grupie do 5
strony: [ 1 ]
IK01-03-2023 14:16:07   [#01]

Dzień dobry,

Pierwszy raz rozpisuję zajęcia "praca w grupie do 5 osób", w jaki sposób rozpisać i przydzielić te godziny w klasie I SP.

Czy rozdzielać na edukację  polonistyczną, matematyczną, językową czy wpisać edukacja wczesnoszkolna?

Ile godzin przydzielić nauczycielowi, jeśli wszystkich razem mam 18 ?

z góry dziękuję za pomoc. 

izael01-03-2023 18:44:20   [#02]

IK, ale ta praca w grupie do 5 osób, to w związku z orzeczeniami, czy coś innego?

 

IK02-03-2023 07:12:54   [#03]

Tak, w związku z orzeczeniem ucznia. Wskazania w orzeczeniu zapewnione, pozostało ostatnie do wprowadzenia po I półroczu i przeprowadzeniu wielospecjalistycznej oceny funkcjonowania ucznia. Klasa integracyjna, uczeń ma trudności w opanowaniu podstawowego materiału, pracuje bardzo dobrze w kontakcie indywidualnym. 

Z wprowadzeniem nie ma problemu, utknęłam na etapie przydziału godzin czyli ile dać godzin indywidualnie z 18 ?,
tak jak wyżej czy rozbijać to na elementy (edukację  polonistyczną, matematyczną, językową) czy np. wziąć pod uwagę tylko edukację wczesnoszkolną i np. wprowadzić 10 godz. indywidualnie a pozostałe godziny w grupie ?

IK

 

Roman Langhammer02-03-2023 13:04:26   [#04]

W zasadzie zespół powinien określić potrzeby - czyli tyle ile uważa zespół. Mam takie sytuacje - raz jest to kilka godzin - np. 4 stricte edukacji polonistycznej, a u innego ucznia mam 9 godzin edukacji wczesnoszkolnej i 1 godzina język angielskiego. 

IK02-03-2023 14:54:49   [#05]

Bardzo dziękuję za kierunek 

Pozdrawiam serdecznie 

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]