Forum OSKKO - wątek

TEMAT: SPLO zapisuje na studia liderów. Przekaz partnerów.
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar30-01-2023 09:14:13   [#01]

Zamieszczamy przekaz wieloletniego partnera OSKKO w wielu przedsięwzięciach. Informacja o zapisach na SPLO - studia podyplomowe organizowane przez CEO:

===

Centrum Edukacji Obywatelskiej prowadzi nabór do nowej edycji Studiów Podyplomowych Liderów Oświaty. Są one skierowane do dyrektorów i wicedyrektorów szkół wszystkich rodzajów i poziomów edukacyjnych. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy osoby, które chcą wprowadzić zmiany w swojej szkole i bardziej adekwatnie przyjrzeć się kwestii przywództwa edukacyjnego.

Studia rozpoczynają się w lutym 2023 r. i trwają trzy semestry, podczas których słuchacze uczestniczą w ośmiu zjazdach, kursie internetowym oraz w spotkaniach online w małej grupie seminaryjnej. Zróżnicowanie form pracy pozwala wzmacniać relacje z innymi dyrektorami z całej Polski, rozwijać kompetencje liderskie oraz poznawać narzędzia do zarządzania szkołą w różnych sytuacjach. Wszystko po to, by uczniowie uczyli się lepiej a dyrektor i nauczyciele czuli pewnie w swojej roli.

Studia Podyplomowe Liderów Oświaty, dofinansowane ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu „Szkoła Ucząca Się” (SUS), prowadzonego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, są realizowane we współpracy z Collegium Civitas i Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kadry Kierowniczej Oświaty (OSKKO).

Więcej informacji: https://sus.ceo.org.pl/dzialania/studia-podyplomowe-liderow-oswiaty/
Z poważaniem
Sylwia Żmijewska-Kwiręg
Członkini Zarządu Centrum Edukacji Obywatelskiej
Szefowa działu "Szkoła ucząca się"
kom. 693444405
  

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]