Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Zachpiowani dyrektorzy...
strony: [ 1 ]
wojjan25-08-2022 13:18:51   [#01]

Jak się Państwu spodobało rozwiązanie CKE z paczkami zaopatrzonymi w chipy? Ilu z nas otworzyło paczki - jak zawsze - w celu sprawdzenia zawartości niezwłocznie, bo na maturalnej sesji poprawkowej nie ma zapasowych arkuszy... Mieliście owe chipy? Czy komuś zdarzyło się "przetestować" procedurę pod kątem, czy ów chip uruchomił się po otwarciu wcześniejszym paczki z materiałami egzaminacyjnymi i nie dyrektor, a OKE zadzwoniło, stwierdzając fakt otwarcia, zgodnie z pismem przewodnim. Nie wiem, czy podzielą Państwo moje odczucia, ale - eufemistycznie rzecz ujmując - poczułem się... dyskomfortowo. To że nie zachpowano wszystkich paczek, wiem po sobie - w tej mojej nie było.  Na całe miasto (8 szkół) była zaledwie jedna szkoła z chipem, który trzeba było odesłać. 


post został zmieniony: 25-08-2022 13:24:50
joszka25-08-2022 13:54:38   [#02]

A za chwilę jak w Barwach ochronnych Zanussiego usłyszymy: " A co Wam chip przeszkadza( tam była kamera w klasie)? Macie cos do ukrycia? 

wojjan25-08-2022 14:12:40   [#03]

Ano... Tylko po co zatem od 5 w szkole czekać na paczkę, którą można otworzyć dopiero o 8.30? Bo w tym sensu to ja już zupełnie nie widzę! 

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]