Forum OSKKO - wątek

TEMAT: 1% dla potrzebujących - z podatku za 2021 r.
strony: [ 1 ]
Jacek07-01-2022 18:22:32   [#01]

Otwieram coroczny wątek, czyli... zgłaszajmy, bo warto :-)

Biuro OSKKO09-01-2022 19:52:14   [#02]

Biuro OSKKO09-01-2022 19:53:16   [#03]

https://www.facebook.com/dzielnyhubert

zapolska12-01-2022 21:23:09   [#04]

Karol urodził się z ciężką wadą rozwojową układu nerwowego.
Choruje na padaczkę, nie widzi, a jego rozwój psychoruchowy jest znacznie opóźniony.
Jego jedyną szansą jest intensywna i wszechstronna rehabilitacja.

Prosimy, przekaż 1% podatku dla Karola.

KRS: 0000270809 (Fundacja Avalon)
Cel szczegółowy: „Szuchta, 11038”

Jak co roku proszę o wsparcie mojego wnuka

Marek Maj13-01-2022 14:49:49   [#05]

Obserwuję środowisko niepełnosprawnych od kilku lat i widzę, że od czasu wprowadzenia 1% wielu z nas powróciły siły i chęci na dalszą mozolną pracę. To wszystko wymaga wielu środków finansowych, które mało kto potrafi udźwignąć sam. Każdy produkt z dopiskiem do niepełnosprawnych zwiększa cenę momentalnie. Każda terapia - to koszt. Sami widzicie ile można rodzicom zaoferować za publiczne środki. Dlatego pomysł z możliwością odpisu 1% jest niezwykle trafny, ważne też, że darczyńca może wskazać konkretną osobę. Ośrodki, instytucje też potrzebują środków - mają jednak przeważnie możliwości starania się o nie w projektach, konkursach, dotacjach - natomiast rodzina jest zdana tylko na siebie. Wiele fundacji i stowarzyszeń działa tak, że nie finansują indywidualnych podań, działają zbiorowo, często tylko w swych siedzibach a nie każde dziecko ma do nich dostęp. Wcześniej nie nagłaśnialiśmy tej sprawy, jest mi trochę niezręcznie, jednak będąc z Wami tyle lat jestem troszkę śmielszy. Wiem, że potrzebujących jest wiele - proszę w imieniu wszystkich - nie pozostawiajcie pustej rubryki.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]