Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Stypendium dla uczniów na wyjazd do USA Camp Rising Sun
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar29-11-2021 18:56:41   [#01]

Zamieszczamy przekaz dostarczony przez członków OSKKO, jako godny upowszechnienia
------

STYPENDIUM DLA UCZNIÓW  NA WYJAZD DO USA CAMP RISING SUN 

Camp Rising Sun dzieli się na 4 tygodniowe sesje obozowe dla dziewczyn i dla chłopców, wszystko odbywa się w Clinton w stanie Nowy Jork. Koszty pobytu w USA (nocleg oraz wyżywienie) są fundowane przez Louis August Jonas Foundation.

Stowarzyszenie Polskich Wychowanków Camp Rising Sun jako organizacja pożytku publicznego (nr KRS 104767) finansuje koszt biletu lotniczego w obie strony dla polskich uczestników obozów.

Na obóz w 2022 przyjmowani są kandydaci urodzeni między 24.08.2005 a 20.06.2007. Na podstawie zgłoszeń z formularza dostępnego na fanpage'u Camp Rising Sun Poland (link poniżej) wybierani są uczestnicy finału rekrutacji w Krakowie, spośród których wybierana jest jedna dziewczyna i jeden chłopak jako polska reprezentacja na Camp Rising Sun 2022. Na wypadek pogorszenia sytuacji pandemicznej przygotowywany jest również obóz online (2 sesje niezależne od płci). Decyzja o tym, czy polscy uczestnicy polecą na obóz stacjonarny czy będą uczestniczyć online będzie podjęta pod koniec stycznia. Obóz Camp Rising Sun stwarza młodym ludziom szansę przeżycia lata w atmosferze sprzyjającej wzajemnemu poznaniu i poszerzaniu wiedzy na temat różnych kultur poprzez wspólne dyskusje, projekty artystyczne oraz zajęcia rekreacyjne. Obóz Camp Rising Sun nie ma charakteru religijnego ani politycznego. 
Ida Moczydłowska

Przydatne linki:

Strona amerykańskiej fundacji organizującej obóz:

https://www.lajf.org

Fanpage stowarzyszenia Camp Rising Sun Poland

https://www.facebook.com/camprisingsunpoland

Link do formularza aplikacyjnego (dostępny także na fanpage'u stowarzyszenia)

https://camprisingsunpolska.wufoo.com/forms/camp-rising-sun-application-2022

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu przez fanpage Camp Rising Sun Poland, bądź też przez adres mailowy camprisingsunpolska@gmail.com 

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]