Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Wolne za prace w soboty
strony: [ 1 ]
Lucy B18-11-2021 09:06:20   [#01]

Nauczyciel zgłosił sie do mnie z prośbą o dzień wolny za uczestnictwo z uczniami na zawodach sportowych w sobotę.

Czy taki dzień wolny on sobie wybiera, czy ja mogę mu przyznać kiedy uważam.  Dodatkowe pytanie, czy zawsze dajecie takie dni wolne nauczycielom, np za udział w uroczystości z okazji 11 listopada ?

 

 

rzewa18-11-2021 09:32:09   [#02]

"mogę mu przyznać kiedy uważam", może to być dowolny dzień bieżącego roku szkolnego, który nie jest urlopem n-la - np. 28.12 (byle by ten dzień był tak "oddany" wszystkim n-lom, którzy w ciągu roku mają zajęty jakiś dzień wolny, a ci co nie mają takiego dnia, z jakiegoś powodu, będą pracowali, np. mając zajęcia opiekuńcze)

Róża5622-11-2021 19:55:40   [#03]

To jeszcze ja: nauczyciel, który został w tym roku szkolnym wybrany na społecznego inspektora pracy. Ostatnio był na 2-dniowym szkoleniu, w piątek i w sobotę. Za piątek zrobiono zastępstwa za nauczyciela. Co z sobotą? Nauczyciel zechce wolny dzień i wybiera sobie taki, jak jemu pasuje? Czy mogę jak powyżej zaproponować wspomniany np.28.12.? Znając już tego nauczyciela, zechce taki dzień, w którym ma najwięcej lekcji...

AnJa22-11-2021 20:56:23   [#04]

No i dobrze- dzieci odpoczną od toksycznego, nienawidzącego swojej pracy typa.

izael23-11-2021 08:52:04   [#05]

:)))))))))))))))))))0

juasia24-11-2021 17:08:03   [#06]

za pracę w sobotę, niedzielę, święta zawsze dajemy dzień wolny, zazwyczaj jest to wolne w dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktycznych (tzw. dyrektorskie), rekolekcje, egzaminy

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]