Forum OSKKO - wątek

TEMAT: modyfikacja w SIO
strony: [ 1 ]
BeataGie05-11-2021 14:15:07   [#01]

Czy jest możliwość modyfikowania podstawy prawnej zatrudnienia?? Jeżeli tak, to jak to zrobić???

rzewa06-11-2021 07:48:47   [#02]

jakąkolwiek zmianę treści umowy o pracę wprowadza się aneksem tj. porozumieniem zmieniającym

w przypadku konieczności poprawienia treści aktu mianowania należy wydać nowy akt a poprzedni wycofać z obiegu prawnego za zgodą drugiej strony

jeśli natomiast doszło do zmiany podstawy prawnej zatrudnienia, gdyż n-l zatrudniony na podstawie umowy o pracę spełnił wymagania art 10 ust 5 KN i stał się n-lem zatrudnionym na podstawie mianowania należy wydać mu akt mianowania, którego data wydania jest data bieżąca a w treści aktu umieszcza się datę przekształcenia stosunku pracy

natomiast zmiana zatrudnienia przez mianowanie na zatrudnienie umowne jest możliwa jedynie w drodze rozwiązania jednego stosunku pracy i nawiązania nowego

BeataGie08-11-2021 14:15:03   [#03]

Dziękuję za informację, ale chodziło mi o modyfikację informacji o podstawie zatrudnienia w SIO. Sekretarka błędnie wprowadziła i nie widzę możliwości edycji tego zapisu.

Adaa08-11-2021 18:39:05   [#04]

Musisz usunąć dane i raz jeszcze wprowadzić

 

Marcin11-01-2022 12:52:43   [#05]

Czy przy wpisywaniu do SiO obowiązków pedagoga (np ilość godzin 11) wpisujecie etap edukacyjny w którym realizuje te obowiązki czy dajecie "nie dotyczy"? Jeśli realizuje w różnych etapach 1,2,0 to czy należy rozczłonkować jego godziny i podopisywać do etapów. Ja zaznaczyłem "nie dotyczy" ale ostatnio jedna z Pań na szkoleniu powiedziała że tak być nie może.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]