Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Weźmy udział w badaniu nt. edukacji zdalnej placówek specjalnych
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar15-06-2021 21:18:35   [#01]

Zachęcamy do wzięcia udziału w cennym badaniu dr hab. Piotra Plichty - częstego gościa - wykładowcy naszego kongresu i konferencji; może już podczas Kongresu Zarządzania Oświatą w październiku poznamy wyniki

===

Szanowna Pani Dyrektor, Szanowny Panie Dyrektorze

Nazywam się Piotr Plichta i jestem pedagogiem specjalnym, pracownikiem naukowym w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego. Zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie przez internet kwestionariusza dotyczącego edukacji zdalnej w czasie pandemii w placówkach specjalnych. 

Ważne dla mnie będą wszystkie wątki przez Panią/Pana opisane (choćby bardzo hasłowo). Bardzo mi zależy, żeby poznać perspektywę osób posiadających najbardziej całościowy obraz tego, jak placówki specjalne przechodziły i przechodzą przez wymuszony pandemią proces edukacji zdalnej. 

Uzyskane dzięki Pani/Panu wyniki (anonimowo opracowane) posłużą m.in. do stworzenia narzędzia ilościowego, które będzie użyte w dalszej fazie badań oraz wypracowania rozwiązań wspierających nauczycieli w realizacji edukacji zdalnej na rzecz uczniów z niepełnosprawnościami.

Osoby zainteresowane otrzymają zestawienie najważniejszych rezultatów po zakończeniu badań (wystarczy do mnie napisać na adres piotr.plichta@uwr.edu.pl, że jest Pani/Pan zainteresowana/y). W ten sposób również można zgłosić ewentualne wątpliwości, pytania dotyczące tej ankiety. Serdecznie dziękuję za poświęcony czas.

Link do ankiety:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=-b5xKxM7MkS19B9awieNDGbZ4C0oPE1DhFskUonyM3ZURFczSFZaSEdPOUFDRDNBMUdFMkdaQUdRTy4u

dr hab. Piotr Plichta

Zakład Edukacji Osób z Niepełnosprawnością

Instytut Pedagogiki

Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych

Uniwersytet Wrocławski

https://uni.wroc.pl/


post został zmieniony: 15-06-2021 21:19:12

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]