Forum OSKKO - wątek

TEMAT: informacja o zbiórce funduszy na cel charytatywny na stronie szk
strony: [ 1 ]
Maro7717-02-2021 16:43:50   [#01]

Dzień dobry. Mam taką sytuację- absolwent zgłosił się do szkoły z prośbą o zamieszczenie na stronie szkoły informacji o zbiórce pieniędzy  na leczenie oraz przekazanie 1%. Zbiórkę prowadzi sprawdzona ogólnopolska fundacja. Bardzo proszę o informację czy mogę  taką informację zamieścić, czy są przepisy prawa, które to regulują?

kaef18-02-2021 08:12:47   [#02]

Unikam. Strona internetowa szkoły to nie jest słup ogłoszeniowy. Raz popełniłem ten błąd i umieściłem ogłoszenie odnośnie zbierania głosów na coś dla wsi (w myśl zasady, korzystamy wieś, korzystają dzieci, rodzice i szkoła). Nie było przyjemnie.

Inna sprawa, że jak się zgodzisz u tego absolwenta, to przyjdzie ktoś inny. W pewnym momencie będzie trzeba powiedzieć stop, a wtedy się dowiesz, że faworyzujesz wedle uznania.

W ogóle tak to już z przysługami jest, że są odbierane na opak. Jeżeli komuś idziesz na rękę, to wiele osób czuje się pokrzywdzonych, chociaż sprawa wcale ich nie dotyczy. Bo niby z jakiej racji ktoś ma mieć lepiej (nieważne, że ja nie mam z tego powodu wcale gorzej).

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]