Forum OSKKO - wątek

TEMAT: 1% dla potrzebujących - z podatku za 2020 r. - zgłaszajmy
strony: [ 1 ]
Jacek15-01-2021 20:45:41   [#01]

Czas na otwarcie corocznego wątku. Jest to tablica ogłoszeń, gdzie można zgłaszać cele, godne wsparcia - zdaniem forumowiczów.


post został zmieniony: 15-01-2021 21:28:06
Biuro OSKKO15-01-2021 21:22:03   [#02]

I od razu pozwalamy sobie na wklejkę z FB naszej forumowej koleżanki Karoliny (za jej zgodą):

"Czas rozliczenia podatkowego przed nami.👍 Kolejny raz - nawet nie wiem który - proszę i dziękuję. 🧡 Wiem, że wielu z Was o nas pamięta i przekazuje 1% systematycznie. Od dawna, nie mamy wiadomości kim jesteście ale wierzymy w dobre anioły. Jeśli możecie pośród tylu próśb o pomoc i przekazanie 1% skierować go właśnie dla Michała będziemy niezwykle wdzięczni. 🧡🧡🧡"


post został zmieniony: 15-01-2021 21:26:27
Marek Pleśniar15-01-2021 21:28:07   [#03]

a jeśli chcecie mieć łatwiej do skopiowania:

Prosimy o wpisanie w swoje zeznanie podatkowe celu szczegółowego: Michał Domagalski, KRS 0000331638; można również wpłacać darowizny na konto: 09 1090 1694 0000 0001 1541 0697 z dopiskiem Michał Domagalski. Nad środkami czuwa Stowarzyszenie TO MA SENS w Warszawie: www.tomasens.org.pl

Dziękujemy! Michał z rodzicami kontakt: 508-320-079

Karolina15-01-2021 23:16:41   [#04]

Dziękujemy Wam bardzo! OSKKO jest z nami wiele lat. Wszystkim darczyńcom przesyłamy serdeczności :)

Marek Maj10-02-2021 14:11:14   [#05]

Obserwuję środowisko niepełnosprawnych od kilku lat i widzę, że od czasu wprowadzenia 1% wielu z nas powróciły siły i chęci na dalszą mozolną pracę. To wszystko wymaga wielu środków finansowych, które mało kto potrafi udźwignąć sam. Każdy produkt z dopiskiem do niepełnosprawnych zwiększa cenę momentalnie. Każda terapia - to koszt. Sami widzicie ile można rodzicom zaoferować za publiczne środki. Dlatego pomysł z możliwością odpisu 1% jest niezwykle trafny, ważne też, że darczyńca może wskazać konkretną osobę. Ośrodki, instytucje też potrzebują środków - mają jednak przeważnie możliwości starania się o nie w projektach, konkursach, dotacjach - natomiast rodzina jest zdana tylko na siebie. Wiele fundacji i stowarzyszeń działa tak, że nie finansują indywidualnych podań, działają zbiorowo, często tylko w swych siedzibach a nie każde dziecko ma do nich dostęp. Wcześniej nie nagłaśnialiśmy tej sprawy, jest mi trochę niezręcznie, jednak będąc z Wami tyle lat jestem troszkę śmielszy. Wiem, że potrzebujących jest wiele - proszę w imieniu wszystkich - nie pozostawiajcie pustej rubryki.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]