Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Pytania KO do dyrektorów
strony: [ 1 ]
dorotagm01-09-2020 21:31:06   [#01]

Ręce opadają...

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

 z upoważnienia Lubuskiego Kuratora Oświaty, uprzejmie proszę o przekazanie informacji, odpowiadając na poniższe pytania:

 1)        Czy dyrektor opracował różne warianty pracy szkoły (A, B, C) ?

2)        Czy dyrektor szkoły opracował wewnętrzny regulamin lub procedury funkcjonowania szkoły w czasie epidemii, z uwzględnieniem specyfiki placówki, zaleceń wskazanych w przedmiotowych wytycznych oraz aktualnych przepisów prawa ?

3)        Czy w szkole zostały zabezpieczone w wystarczających ilościach środki dezynfekcji/inne środki ochrony ?

4)        Z jakich źródeł szkoła zabezpieczyła te środki (MEN, MZ, organ prowadzący, inne) ?

5)        Czy Powiatowy Inspektor Sanitarny nawiązał kontakt z dyrektorem szkoły ?

6)        Czy szkoła pozyskała środki na dodatkowe wyposażenie w związku z nauczaniem zdalnym ? z jakich źródeł ?

7)        Ile jest w szkole dzieci przewlekle chorych ?

Informacje proszę przesyłać do dnia 3 września 2020 r. do godziny 13.00

Marek Pleśniar01-09-2020 21:36:50   [#02]

małą modyfikacja tematu, przepraszam ;-)

i ciekawem mocno odpowiedzi

Marek Pleśniar01-09-2020 21:38:08   [#03]

może ściągawka:

 1)        Czy dyrektor opracował różne warianty pracy szkoły (A, B, C) ? OCZYWIŚCIE

2)        Czy dyrektor szkoły opracował wewnętrzny regulamin lub procedury funkcjonowania szkoły w czasie epidemii, z uwzględnieniem specyfiki placówki, zaleceń wskazanych w przedmiotowych wytycznych oraz aktualnych przepisów prawa ? OCZYWIŚCIE

3)        Czy w szkole zostały zabezpieczone w wystarczających ilościach środki dezynfekcji/inne środki ochrony ? OCZYWIŚCIE

4)        Z jakich źródeł szkoła zabezpieczyła te środki (MEN, MZ, organ prowadzący, inne) ? OCZYWIŚCIE

5)        Czy Powiatowy Inspektor Sanitarny nawiązał kontakt z dyrektorem szkoły ? OCZYWIŚCIE

6)        Czy szkoła pozyskała środki na dodatkowe wyposażenie w związku z nauczaniem zdalnym ? z jakich źródeł ? OCZYWIŚCIE

7)        Ile jest w szkole dzieci przewlekle chorych ? OCZYWIŚCIE (ustawa o ochronie danych osobowych)


post został zmieniony: 01-09-2020 21:38:28
dorotagm01-09-2020 22:33:11   [#04]

Taaa, 

ja chyba krócej:

1. tak

2. tak

3. tak (nie bardzo znam definicję wystarczających środków, ale odpowiem, że tak - oczywiście)

4. budżet szkoły

5. tak (hmmmmm - nie wiem, co mam rozumieć pod pojęciem "nawiązał kontakt" :)

6. nie

7. brak danych

mika02-09-2020 15:21:47   [#05]

Mnie także intryguje punkt 5)

Skimir02-09-2020 15:37:08   [#06]

1. Warianty A, B, C to chyba opracował minister. Co tu jest jeszcze do opracowania?

Katalog wszystkich możliwych przypadków w wariancie B? Bo A i C to chyba dosyć proste warianty...

3. TAK, na najbliższe trzy tygodnie...

4. Tu chyba im zależy aby dyrektorzy przyznali, że płyn i maseczki przyszły...

5. Bezpośrednio NIE.

6. Też mnie to intryguje? Zadaniem szkoły jest pozyskiwanie środków?

 

Leszek02-09-2020 18:40:22   [#07]

na pewno MEN KO pogonił...

a kto MEN pogonił :-)))

pozdrawiam

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]