Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Pomóżmy w badaniu innowacji w szkole i uczenia się nauczycieli.
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar22-06-2020 13:28:38   [#01]

Zaprzyjaźnieni naukowcy proszą Forumowiczów o udział w ankiecie potrzebnej do międzynarodowego badania, do czego zachęcamy. Poniżej tekst autorów i link:

======

LIST DO DYREKTORÓW PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

Szanowna Pani Dyrektor, Szanowny Panie Dyrektorze,

chcielibyśmy poprosić o pomoc w realizowanych przez nas badaniach sondażowych dotyczących innowacji w szkole i uczenia się nauczycieli.

Badanie ma na celu zebranie, za pomocą ankiety internetowej, danych na temat zainteresowania nauczycieli i ich udziału w innowacyjnych działaniach w szkole, a także danych na temat zainteresowania nauczycieli rozwojem zawodowym w dziedzinie pracy innowacyjnej. Ponadto w tej ankiecie zostaną zebrane podstawowe dane demograficzne i dane dotyczące zatrudnienia nauczycieli w celu lepszego zrozumienia innowacji w szkole i uczenia się nauczycieli.

Ankieta jest w języku polskim, dobrowolna, anonimowa i jej wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 20 minut. Ankieta uzyskała pozytywną opinię Komisji Etyki przy Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego.

Wyniki tego badania zostaną wykorzystane do lepszego zrozumienia działań nauczycieli i zainteresowania innowacyjną pracą w szkołach, aby zwiększyć udział nauczycieli w innowacyjnych pracach i przyczynić się do opracowania atrakcyjnego programu rozwoju zawodowego nauczycieli w dziedzinie pracy innowacyjnej w edukacji.

Uprzejmie dziękujemy za pomoc w realizowanych przez nas badaniach i rozpowszechnienie naszego zaproszenia do udziału w tym badaniu wśród nauczycieli w kierowanej przez Pani/Pana szkole.

Link do zaproszenia wzięcia udziału w badaniach przez nauczycieli, zgody na udział w badaniach i ankiety znajduje się poniżej:

https://www.surveylab.com/pageTag/SurveyCampaign/cId/e053788e56e11e2181f9df5cd183bbd958239d934/

 

Będziemy wdzięczni za przesłanie tego e-maila do wszystkich nauczycieli w szkole.

W razie potrzeby chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji na temat tego badania.

 

Z poważaniem,

Prof. dr hab. Joanna Madalińska-Michalak

Uniwersytet Warszawski

j.madalinska@uw.edu.pl       

Prof. Milosh Raykov

University of Malta

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]