Forum OSKKO - wątek
TEMAT: |
Strajk - informacja dla rodziców |
djb | 28-03-2019 11:19:22 [#01] |
---|
Coraz bliżej strajku, coraz więcej pytań ze strony rodziców.
Czy opracowaliście jakieś informacje, dotyczące strajku, do przekazania rodzicom?
Może ktoś zechciałby się podzielić czymś? |
barborka2 | 28-03-2019 18:19:58 [#02] |
---|
Też jestem zainteresowana ;-) |
pepe | 28-03-2019 19:15:10 [#03] |
---|
Szanowni Państwo – Rodzice uczniów Szkoły…
Informuję, że w wyniku pozytywnego wyniku referendum strajkowego, nasza szkoła przystępuje od 8 kwietnia br. do strajku.
W czasie trwania strajku, zajęcia dydaktyczne nie będą mogły się odbywać.
Ponieważ istnieje możliwość, że ponad 90(?)% nauczycieli będzie strajkować, nie mogę zagwarantować opieki Państwa dzieciom. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o zapewnienie we własnym zakresie opieki nad Waszymi dziećmi w okresie strajku.
Informacje dotyczące powrotu do pełnego funkcjonowania szkoły zostaną Państwu przekazane przez dziennik niezwłocznie po ich uzyskaniu.
Dyrektor szkoły |
gosiaes2 | 28-03-2019 23:19:54 [#05] |
---|
Szanowni Rodzice!
Informuję, że w przeprowadzonym na terenie Szkoły Podstawowej w .... referendum, pracownicy szkoły opowiedzieli się za strajkiem.
W związku z powyższym istnieje możliwość, że planowany od 8 kwietnia 2019 roku (poniedziałek) strajk nauczycieli i pracowników oświaty odbędzie się także w naszej szkole i trwać będzie do odwołania. Zdaję sobie sprawę, że protest pracowników oświaty może wiązać się z pewnymi trudnościami dla Was i Waszych dzieci, ale uprzejmie proszę o zapewnienie w tych dniach opieki dla swoich dzieci. W sytuacji braku takiej możliwości proszę o zgłoszenie tego faktu do wychowawcy poprzez dziennik elektroniczny do 3 kwietnia, aby można było w porozumieniu z organem prowadzącym zorganizować zajęcia opiekuńcze.
Prosimy Państwa o wyrozumiałość i wsparcie w trudnej sytuacji.
|
rzewa | 28-03-2019 23:48:59 [#06] |
---|
nie spieszcie się - taką informację rodzice mogą otrzymać najwcześniej we wtorek
jak dostaną ja wcześniej, to nie będą mogli skorzystać z opiekuńczego |
Skimir | 29-03-2019 19:37:14 [#07] |
---|
Informacja - „istnieje możliwość” nie oznacza, że strajk będzie.
Druga sprawa, podstawą otrzymania zasiłku jest nieprzewidziane ZAMKNIĘCIE szkoły. Pytanie, w ilu przyoadkach szkoły zostaną faktycznie zamknięte. | UWAGA! Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.
|