Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Międzynarodowy konkurs matematyczny kangur na świadectwie
strony: [ 1 ]
nówka21-06-2012 13:41:22   [#01]

Tak się zamotałam, że nie wiem w końcu, więc pomóżcie. Wpisujemy Miedzynarodowy konkurs matematyczny kangur naświadectwo, czy nie?? chodzi mi o 6 klasę SP.

KaPi27-06-2012 22:01:48   [#02]

My wpisujemy wyróżnienia i nagrody w tym konkursie, bo międzynarodowy to chyba wyżej niż powiatowy

;0

dariuszn729-06-2012 14:42:20   [#03]

My nie to konkurs płatny, wyróżniamy oczywiście uczniów, ale nie jest to konkurs na świadectwo

ankate29-06-2012 18:36:43   [#04]

U nas koszty  uczestnictwa pokrywane są ze środków  Rady Rodziców i wpisujemy :-)

basias16-05-2020 12:58:07   [#05]

Oj, nie tylko dyrektorzy mają dużo pracy...

Wczoraj (piątek) o 23.01 nauczyciel matematyki otrzymał maila, aby niezwłocznie podjął starania w celu zorganizowania konkursu. Ma założyć klasy na podanej platformie, poinformować wszystkich uczniów i rodziców o konkursie, hasłach, loginach, skomplikowanej instrukcji dla uczestnika (od klasy 2 sp), dopilnować, żeby wszyscy przystąpili do konkursu próbnego począwszy od 22 maja, a potem do konkursów właściwych. Ma zajęcie od dzisiaj (???) do około 10 czerwca!!! 

Będzie to wolontariat??? 

Dodam, że Kangur miał być jak zwykle w marcu (dwa miesiące temu). Na kontach szkół nie było jakiejkolwiek informacji o planach/zmianach.

A, i dodam, że poinformowano, że nie będzie nagród głównych (wycieczek). Zwiększy się nieznacznie liczba nagród książkowych (z 8 do 10). Koszt dla ucznia/rodzica to 10 zł.

MKJ16-05-2020 18:43:53   [#06]

Przypominam, że na świadectwie mogą być wpisane tylko te konkursy, które są zamieszczone w wykazie kuratora oświaty lub są organizowane przez MEN lub KO. Komisja rekrutacyjna w szkole ponadpodstawowej nie ma prawa punktować innych konkursów.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]