Forum OSKKO - wątek

TEMAT: postępowanie egzekucyjne
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane15-02-2004 20:55:25   [#01]
czy ktoś miał z Was nałożoną grzywnę na rodziców ucznia , który nie realizował obowiązku szkolnego lub nauki, czym to się zakończyło
Jacek16-02-2004 09:36:24   [#02]

Ja ...

nakładałem za nie realizowanie obowiązku szkolnego w gimnazjum. Wszystkie papiery przesłałem do gminy bo to ona formalnie wystepuje z egzekucją ale nic nie dostałem na swoje konto bo gmina po prostu nie wywiązała sie z egzekucji.
RomanG16-02-2004 09:51:47   [#03]
U mnie w województwie znam gimnazjum, które postąpiło w ten sposób.

Z tego co wiem, dzieci zaczęły po prostu chodzić do szkoły, a pani dyrektor na usilne błagania rodziców poparła potem wniosek o umorzenie grzywny.
elka4016-02-2004 16:59:16   [#04]
U mnie jeden uczeń /podstawówka/ pojawia się i znika na lekcjach , interwencje i rozmowy z matką nic nie dają. Przychodzi 3 dni w tygodniu, 2 opuszcza potem jest 1 dzień i tak na zmianę. Zaczęłam mu liczyć nieobecności na przedmiocie. W ciągu 2 tygodni nowego semestru opuścił 2/3 moich zajęć, podejrzewam , że z innych przedmiotów jest to samo. W sumie jestem bezradna, inni też /?/. Poradźcie jaka jest procedura postępowania w takich sprawach. Próbuję "przyłapać" ucznia, żeby odpowiedział na minimum, ale ma zaległości, więc ....milczy. Jak tak dalej pójdzie to chyba będzie zdawał egzamin klasyfikacyjny.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]