Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Potrzebuję Einsteina...
strony: [ 1 ]
Gaba13-04-2002 11:49:26   [#01]
Pokazało się niedawno na stronach www ministerstwa takie coś...

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu
z dnia 9 kwietnia 2002 r.
w sprawie warunków prowadzenia działalności innowacyjnej i eksperymentalnej przez publiczne szkoły i placówki

- a tam za chwilę określony jest termin zgłaszania na 31 marca... że to niby czas, do kiedy można zgłaszać innowacje...

Nie wiem, co zrobić z tą różnicą... 31 marca.... a 9 kwietnia... czy można by liczyc do tyłu... czy może obowiązuje jeszcze stare rozporządzenie.

:)
Gosia T13-04-2002 13:28:01   [#02]

nie jestem Einsteinem :-(

Gaba, ale tam jest napisane:
"§ 10. Traci moc zarządzenie nr 18 Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 czerwca 1993 r. (...)" i jeszcze: "§ 11. Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia". A przecież  rozporządzenie z 9 kwietnia jest   skierowane dopiero " do Prezesa Rady Ministrów o wyrażenie zgody na ogłoszenie w Dzienniku Ustaw".
Znaczy póki co działa jeszce to stare, prawda?
Marek z Rzeszowa13-04-2002 13:37:33   [#03]

poza tym

jest jeszcze:

§ 9. Innowacje i eksperymenty prowadzone w dniu wejścia w życie rozporządzenia należy dostosować do wymogów określonych w rozporządzeniu do dnia 30 września 2002 r.

Ja rozumiem, że jeśli do 31 marca zgłosiłaś innowację to podlega ona staremu rozporządzeniu.

Jeśli nie dotrzymałaś tego terminu to i tak nie możesz rozpocząć nowej innowacji.

Marek

Gaba13-04-2002 13:47:03   [#04]

Uff! Dzięki!

No! to dobrze, że wy chociaż potrafiliście mi pomóc... - nie nadążam za zmianami, po co tego aż tyle, po co...

to jest rozwalanie wszystkiego... cokolwiek jest wyspą stałości -

I tak wprowadzamy klasy autorskie - ale bez opisu "naukowego", tylko jako wewnętrzne uporządkowanie treści, programów, itp.

Klasy autorskie nie musza iść programem autorskim, które to programy autorskie, nie są autorskie tylko kompilacyjne.

:)))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]