Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Długi Tomek - czyli bierzcie się za ratowanie oświaty panowie;-)
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar29-01-2004 17:59:24   [#01]

Narzekać na brak pieniędzy choćby w oświacie umie każdy. Działać, tak jak dwunastu członków klubu “Farma Długiego Tomka” z Junction City w stanie Oregon (USA), potrafi niewielu! Szanowni farmerzy w wieku 0d 40 do 70 lat z godnym podziwu heroizmem zaprezentowali swe wdzięki w “rozbieranym” kalendarzu, z którego dochód zasili konta lokalnych szkół. Jak podkreśla autor zdjęć Jamie Hooper, nagie sesje powstały “przy entuzjastycznej pomocy żon modeli”. “Jesteśmy normalnymi facetami, ale cel uświęca środki” - twierdzi Robin Pfeifer, Mister Marzec, na co dzień właściciel winnicy. Kalendarz “Mężczyźni z Farmy Długiego Tomka” możesz zamówić za około 70 złotych na stronie www.grangecalendar.com.

bogna29-01-2004 18:12:15   [#02]

:-)))))))

chyba prześlę to do mojego organu,

który w związku z oszczędnościami finansowymi w tegorocznym budżecie prosi o oszczędne dzielenie na grupy w II semestrze ;-)

Marek Pleśniar29-01-2004 18:24:39   [#03]
może na początek rzucić na front kalendarzownictwa radnych?
Jolanta Szuchta29-01-2004 19:39:48   [#04]

no chyba

ze w jakis inny sposób znajda pieniądze na oswiatę :-)))
RomanG29-01-2004 20:02:34   [#05]
Jola chyba ma takich sobie radnych.
Coś nie chce ich oglądać, woli niech dają forsę  ;-)
zgredek29-01-2004 21:49:30   [#06]
taki pozbawiony ubrania radny jest jak czysta tablica.

Podoba mi się ten pomysł - radni do kalendarzy!
Nago oczywiście - pokażą, że nie mają nic do ukrycia;-)

Wyborcy kupią?
Gaba29-01-2004 22:04:37   [#07]

nie chcę...

żadnych parlamentarzystów, nawet nie chcę wiedzieć, jak mają na nazwisko ci od edukacji...

dziękuję także znawcom edukacji na rynku lokalnym, na jedynm ręku mogę policzyć tych, co się na niej znaja, ją rozumieją, a reszta to jakieś oszołomstwo... a tu jeszcze z kalendarzy ma mnie stresować...

 

no co wy... ;-), ja tam wole jakoweś panienki rozmiatu Kasia Figura, choć rozmiary danych sa zasadniczo zbieżne... z Kasią oczywiście.

Krzysztof Pom29-01-2004 22:21:24   [#08]
Czy kalendarz z rozebranymi radnymi obnaży także ich głupotę?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]