Forum OSKKO - wątek

TEMAT: poszukuję "LOC"
strony: [ 1 ]
Tadek09-01-2004 17:45:10   [#01]
Czy może ktoś spotkał się z środkiem do czyszczenia LOC. Nie wiem dokładnie ale prawopodobnie na ten temat było coś na forum - już dość dawno.
RomanG09-01-2004 18:49:31   [#02]
To jest produkt "Amwaya", dostępny tylko w sprzedaży bezpośredniej.

Do czego to ma się sprawdzić? W szkole, czy do użytku prywatnego?
Małgoś09-01-2004 18:52:36   [#03]

to produkt Amway

kiedys miałam tego sporo - zanim nawet Amway trafiło do Polski (od kogoś z zagranicy, kto był dystrybutorem)

i mysle, że mimo afer i sensacji wobec tej firmy, jej produkty naprawde sa świetnie

uzywałam dośc długo LOC, ZOOM i inne (pasty do zebów, kosmetyki, itd.)

LOC jest świetny do mycia wszystkiego - nawet paste do butów wypierze z biaej sciereczki

nie mam pojęcia gdzie to można kupic - czasem widuje się na bazarach (we Wrocławiu w niedzielę na Świebodzkim)

sieć Amwayowców chyba nie jest chyba dość  rozległa w Polsce

spróbuj popytac na tym forum

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=25

Małgoś09-01-2004 18:54:15   [#04]

ups!

Roman był szybszy :-)

Konto zapomniane10-01-2004 15:25:16   [#05]
mój szwagier chyba nadal działa w Amwayu a jeżeli nie to ktoś z jego znajomych .Jeżeli nadal poszukujesz tego preparatu to zapytam czy ma możliwość zdobyć go i wtedy umówiłybysmy się co do odbioru, tak żeby Ci pasowało. Jeżeli nadal jesteś zainteresowana to daj znać.
luska10-01-2004 17:55:23   [#06]
było na forum i zamówiłam do szkoły - miały być ogromneeee oszczędności, ale w mojej szkole jakoś się to nie sprawdziło - panie sprzątaczki nie były w ogóle tym zachwycone - nie pamiętam już co kryrtykowały, ale wróciłam do wypróbowanych "starych" środków.
AndrzejK10-01-2004 23:25:48   [#07]

LOC

Nie ma problemu mogę Ci to załatwić ile potrzebujesz?

AndrzejK10-01-2004 23:29:43   [#08]

LOC

Prowadzę też swoją dzałalność w oparciu o współpracę z AMWAY

Marek Pleśniar11-01-2004 00:28:03   [#09]
hmm, to już na priva załatwiać proponuję ok? ;-)
joszka11-01-2004 16:28:07   [#10]

Uwaga na atesty

Sprawdzcie czy są aktualne!!!

Każdy środek ,który jest do wszystkiego - tak na prawdę jest ...do niczego.

My musimy kupować :

1.środki "dobrze ucelowane"

2. z aktualnym atestem

3. jest już generacja środków do których rozpuszczania potrzebna jest zimna woda

4. sprawdzajcie wydajność tj cena produktu za litr

5. z doświadczenia wiem, że należy przed zakupem jakiegokolwiek środka do czyczczenia ( sprzątania ) trzeba najpierw zainwestować -zwraca się natychmiast- w dobre .... wycieraczki do butów-im więcej zostanie na nich puiachu tym mniej w szkole oraz profesjonalny sprzęt do czyszczenia ( szerokie mopy - nie jakieś drogie viledy - ale coś z branży specjalistycznej, wiadra z urządzeniem do wyciskania szmat, itp

Nie piszę jakiej firmy ,bo tu to nie tak na forum-popytajcie ludzi sprzątających w dużych firmach (bankach,fabrykach)

A przy okazji być może należy zweryfikować ...system pracy. Moim zdaniem znacznire lepiej sprawdza się system pracy brygadowej- praca w zespołach dwuosobowych - mniej sprzętu, łatwiejsze wykonywanie prac. Zwróćcie uwagę,że w dużych firmach o porównywalnych powierzchniach do sprzątania pracuje znacznie mniej osób w znacznie krótszym czasie.

Niestety w mojej szkole nie wchodzi w rachubę zatrudnienie firmy zewnętrznej -(byłoby taniej) ale praca na dwie zmiany (sprzataczki od 5r ano do 20) + soboty i niedziele - szkoła zaoczna, wynajmy,opieka nad szatniami, funkcja gońca no ....i ....tego.... zastępowanie dyrektora w sytuacjach krytyccznych. Poza tym jak pracować bez Krysi i jej koleżanek!!!

Gaba11-01-2004 17:00:24   [#11]
Joszka, uśmiałam się jak dzika norka, ha - to żeś chłopie utrafił, ustraił jak nic.
Marek Pleśniar11-01-2004 18:11:15   [#12]
:-)))
Tadek13-01-2004 17:11:36   [#13]
jestem zainteresowany, miałem już ten środek i zdał egzamoin

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]