Forum OSKKO - wątek

TEMAT: algorytm do obliczenia subwencji
strony: [ 1 ]
emeryt19-12-2003 15:28:37   [#01]

Słuchajcie kochani.

Mam algorytm na wyliczenie subwencji wg nowego rozporządzenia (i starego też) więc można porównać.

Niestety jest on pisany pod moją konkretną gminę, więc nie uwzględnia wszystkich wag które istnieją w rozporządzeniu. Rozmawiałem z Markiem Pleśniarem na ten temat i obiecałem, że dostosuję algorytm do wszystkich wag i wtedy będzie do Waszej dyspozycji. Umieszczę w plikach wymiany i dam znać odrębnym postem.

Ale nastąpi to gdzieś koło połowy stycznia gdyż od wtorku idę na zasłużony urlop i wyjeżdżam do Przesieki. A mam ten dar, że potrafię się wyciąć ze spraw służbowych po opuszczeniu Urzędu.

Tak,że spokojnie.Życzę wszystkim spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku...... i spokoju ..... i choinki .... i zabawy szampańskiej w Sylwestra. Pa.

Marek Pleśniar19-12-2003 18:10:44   [#02]

baw się dobrze i odpocznij.. szczęściarzu:-)

Jolanta Szuchta21-12-2003 22:13:16   [#03]

Przesieka

To piekna miejscowośc.Szczegolnie w zimie kiedy jest duzo śniegu.

Pamiętam Przesiekę z czasow studenckich.Jakis oboz przyjazni polsko-jakiejśtam.

Też cieszę się ze możesz oderwać sie od rzeczywistości i pojechac w gory.

Widziałam algorytm,dla mnie bardzo trudny,tymbardziej ze ja w szkole nie mam księgowości.Obsługę księgową robi GZSziP.

Dostaję na papierze jakies pieniądze i tyle.

Czy to co umieścisz w pliku pozwoli mi na policzenie subwencji dla mojej szkoły?

aga121-12-2003 22:54:07   [#04]

 

Z ALGORYTMEM TO JEST TAK - IM BARDZIEJ SIĘ W NIEGO WGRYZAM TYM MNIEJ GO ROZUMIEM. ZDZISŁAWIE JESTEŚ WIELKI

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]