Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Awans w administracji
strony: [ 1 ]
Dana G16-12-2003 00:36:54   [#01]
Zmuszona jestem przenieść referentkę na stanowisko głównej księgowej - poradźcie jak to zgodnie z prawem ma wyglądać?
ReniaB16-12-2003 21:15:59   [#02]

Dana

a dlazego jesteś zmuszona? Czy to awans na stałe czy czasowy? Czy referentka spełnia wymagania na to samodzielne stanowisko tj Dz U 61 z 2000roku?
Dana G16-12-2003 22:52:02   [#03]
Tak. Wymagania spełnia. Przeniesienie - dzisiaj okazało się, że czasowe na 4 miesiące. Muszę - bo gł.ks. przechodzi na emeryturę, a następna bedzie, ale później, referentka nie chce dłużej (prawdopodbnie będzie się wyprowadzać).
AnJa16-12-2003 23:07:06   [#04]

Ale paskudztwo- współczuję, 3 księgowe w ciągu 4 miesięcy, w tym zamknięcie roku i bujanie się do marca z  nowym budżetem.

Nie możesz znaleźć na stałe kogoś?  Coś się w ciągu tych 4 miesięcy zmieni?

Proponuję nie przenosić, powierzyć tylko obowiązki i dać funkcyjny + zwiększoną premię (coby jakąś motywację miała) i mocno szukać.

Zmieniłem w listopadzie (też musiałem, tyle że była główna została jako referentka  - zmiana na jej nprośbę ) - może do marca się uładzi:-)

Dana G16-12-2003 23:15:42   [#05]
Zgadzam się paskudztwo, ale takie jest zycie. Trochę się znam na tych sprawach, więc z referentką jakoś damy radę, a nową juz poszukałam i będzie mogła dopiero od kwietnia. Chyba wiesz jak mało jest księgowych znających się na tej księgowości. Rozmawiałam z wieloma osobami, myślą tylko o płacach, ZUS, płatniku i takich innych, a o środku specjalnym, który w naszej placówce jest prawie równy budżetowi - nie mają zielonego pojęcia.A to on właśnie stanowi otym, że możemy istnieć.
AnJa16-12-2003 23:25:44   [#06]

To i tak masz szczęście- bo u nas jeszcze te gramotne z finansów i podatków jakoś się znajduje, gorzej z klasycznymi budżetowcami. Środków specjalnych też nieco mam - jakoś kłopotów z tym nigdy nie było.

Jeśli masz to poukładane - to tym bardziej nie przenoś tylko powierz - nie będzie kłopotów z odwoływanie itp.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]