Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Zajmujecie się bardzo przyziemnymi sprawami
strony: [ 1 ]
Janusz z W04-04-2002 17:24:44   [#01]

 Oto na stronie MENiS znajduję informację: "Biała Księga Komisji Europejskiej" - Nowe impulsy dla młodzieży Europejskiej (konferencja, 4 kwietnia 2002 r., Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu) Celem konferencji będzie wypracowanie przez reprezentantów 25 organizacji młodzieżowych wspólnego stanowiska wobec Białej Księgi Komisji Europejskiej Nowe impulsy dla młodzieży europejskiej. Dzisiejsze spotkanie jest pierwszym z cyklu spotkań przedstawicieli organizacji młodzieżowych, rozpoczynające debatę na temat budowania wspólnej Europy. Stanowisko to zostanie zaprezentowane na konferencji przedstawicieli państw aspirujących do Unii Europejskiej w Budapeszcie, w dniach 18-21 kwietnia 2002 r.

Zastanawiacie się nad brakiem pieniędzy, niedofinansowaniem oświaty. W Europie to nikogo nie interesuje. Na edukację po prostu się łoży. A nie tylko o tym mówi. A ja, naiwny, szukam na stronie MENiS-u jakichś nowych informacji. Dziwię się, że od kilkunastu dni nie ma żadnych nowości. Jakie to nieeuropejskie...

beera04-04-2002 19:01:03   [#02]

a ja...

Poczytałam plan konferencji dyrektorow szkół, ktora ma się odbyć we Wroclawiu 19 i 20 kwietnia...

Bardzo tam europejsko...a u  mnie..hm..

 

Cholera- czasem fajnie byloby z tych chmur na ziemię- ale w zasadzie...hm..nie każdy lubi dzwięki skrzeczenia rzeczywistości ...

HenrykB04-04-2002 19:03:49   [#03]

No cóż

Rzeczywistość rzeczywistością, a pomarzyć dobra rzecz. Pomimo braku kredy nie odpędzimy pędu (popędu) do Europy. Hm...
Grażyna04-04-2002 19:12:31   [#04]

bryndza

Ja w tym roku mam 0 zł, słownie zero, na zakup pomocy dydaktycznych.
Czy powinnam o tym wspomnieć na konkursie?
:))
Asiu! Napisałam już koncepcję, zrobiłam nawet tzw. "łańcuch wartości", ale nadal mam niedosyt. Podeślij mi swoja oncepcję, zerknę czy o czymś w ferworze pracy nie zapomniałam.

I takie pytanko:
Jesteście zwolennikami oszernych koncepcji kierowania szkoła, czy konkretnych i zwięzłych? Jutro do 15.00 muszę oddać dokumenty, a o 10.00 odbieram a uroczystej gali "nauczyciela dyplomowanego".

Sorki za groch z kapustą, bo całkowicie zmieniłam Wam wątek.Ale przed konkursem mam chyba wybaczone? :))
Mariola04-04-2002 19:15:11   [#05]

Grażyna

trzymaj się :-)
Gratulacje za dyplomowanego :-)
HenrykB04-04-2002 23:47:47   [#06]

Konkursy

Ja przygotywywałem koncepcje kilkunastostronicowe. Na wszelki wypadek odrębnie streszczenie.

A potem na konkursach dawano mi 5 minut na jej przedstawienie. Nie zdążyłem przestawić nawet skrótu. Nikt jej nie czytał i nie chciał do przeczytania.

Wszystko zależy od regulaminu i członków komisji.

kuba05-04-2002 00:00:12   [#07]
Może czasami (jak to bywa) wynik (wyrok) jest gotowy, a... głowy zawsze się dopasuje?
Gaba05-04-2002 05:26:37   [#08]

można zrobić takie publikacje...

Ja miałam 12 stron - bo pisane 14 (jak zwykle, żeby wiecej było).

Ja jestem zwolennikiem konkretów zwłaszcza w rozwoju infrastruktury - konkrety - baza
kadra
usługi
badanie siebie - rozwój i otoczenie zewętrzne...

+ 1 strona wstępu.

Czytałam też koncepcję pracy  Heńka B. - bardzo ciekawe.

Moja jest skrótowa w punktach
odnosi się do standradów KO (pisana jest standardami) jest wyciągiem ze strategii rowoju i ma wew. hierarchię
Marek Pleśniar05-04-2002 06:31:41   [#09]

ja juz pisałem

zawsze bawi mnie zapał twórców koncepcji, rozmach, planowanie że mucha nie siada

a potem?

spojrzano na kilka stron i skomentowano - "korzystnie wygląda":-)))

zrobić więc "korzystnie wyglądającą" a tak naprawdę bronić sprawy osobiście:-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]