Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Program profilaktyczny NOE
strony: [ 1 ]
Maryśka206-11-2003 14:26:42   [#01]

Proszę powiedzcie, czy w Waszych szkołach program ten był realizowany, no i jakie są Wasze odczucia. Czy rzeczywiście jest to program, który młodzieży uświadamia problem uzależnień i jak on był odebrany przez młodzież. Ja mam bardzo mieszane uczucia, szczególnie po niezbyt pozytywnych komentarzach moich gimnazjalistów.

Ale może to tylko prowadzący nie potrafili nawiązać kontaktu z młodymi ludźmi. No nie wiem. Ciekawa jestem Waszego zdania.

Krótka informacja (to dla niezorientowanych) na temat tego programu jest tutaj.

Majka06-11-2003 17:08:58   [#02]

http://www.oskko.edu.pl/forumTestowe/thread.php?t=69#FBK

Na forum testowym coś o tym pisała Zola:)

Zola06-11-2003 22:39:23   [#03]
pisałam, ale program prowadzą konkretni ludzie i to od nich zależy wartośc programu
wiemy ,że są nauczyciele mądrzy, ale nie powinni byc nauczycielami bo nie potrafią przekazać wiedzy i podobnie będzie z programem "Noe"
jak ludzie są ok to i program "Noe" będzie ok
my korzystamy z tego programu juz chyba 6 lat , zawsze Ci sami ludzie, młodzież jest zadowolona, mój syn odbył go w klasie II i ocenił pozytywnie, ma teraz 22 lata  a fasolke z programu przechowuje do dziś
ja zobaczyłam cały program chyba  w tym samym czasie co syn, teraz wchodzę na moment i patrze okiem gospodarza co sie ddziejej i w moim odczuciu dziej się dobrze, pytam także młodzieży o odczucie , bo trudno tu o opinie i też są pod wrażeniem
program jest żywy, uświadamia, uczy, i trafia do części
nigdy nie jest tak,że coś co proponuje szkołą trafia do całości
Maryśka207-11-2003 00:38:21   [#04]

To widocznie do nas trafili zupełnie nieodpowiedni ludzie. Młodzież gremialnie skrytykowała program, stwierdzili, że jest śmieszny i naiwny, niestety nauczyciele  byli tego samego zdania.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]