Forum OSKKO - wątek

TEMAT: dobry nauczyciel z "brakiem w papierach" - zwolnić?
strony: [ 1 ]
Małgoś02-11-2003 22:19:10   [#01]

w mojej szkole uczy plastyczka - skończyła WSSP (bez kursu pedagogicznego), ale wczesniej studiowała kilka lat wOpolu w WSP (wychowanie plastyczne),gdzie zrealizowała zajęcia pedagogiczne + praktyki

teraz (po kontroli) okazało się, że nie ma uprawnień pedagogicznych bo zmieniły się zasady i szkoły wyższe nie wydają żadnych zaświadczeń o ilości godzin i rodzaju przedmiotów w ramach zajęc pedagogicznych

dziewczyna ma koszmarną sytuację osobistą (brak stałej pracy - u mnie to tylko kilka godzin, ale jest przynajmniej ZUS; nie stać jej na opłate kursu pedag. - szkoła tez nie może jej tego opłacic, małe dziecko na utrzymaniu, któe wychowuje samotnie), a przy tym jest dobrą nauczycielką (z duszą artysty, umiejętnościami "złotej rączki", a pedagogicznie o wiele bardziej "sprawna" niż wielu "z uprawnieniami formalnymi)

no i co ja mam zrobić?

KO czeka na wyjasnienie i decyzję...

 mam ją zwolnić?

to by było ...głupie i nieludzkie

maeljas03-11-2003 07:25:53   [#02]

a indeks

  z opolskiej WSP ma? Może na podstawie wpisów do indeksu wyjdzie czy ma pp lub ile godz. musi jeszcze uzupełnić
Małgoś03-11-2003 18:38:40   [#03]

owszem indeks, dziennik praktyk - to wszystko jest, ale KTO ocenia, czy to wystarczy? KO?

w Opolu dziewczynie powiedziano, że ...to marne szanse

mika03-11-2003 20:56:34   [#04]
Walcz, pisz ,proś. KO też ludzie.
Małgoś03-11-2003 21:25:45   [#05]

no więc...

wrrrrrrrrrrrrr powalczę!!!

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]