Forum OSKKO - wątek

TEMAT: regon zespołu szkół
strony: [ 1 ]
Elusia21-10-2003 16:45:55   [#01]
Jaki macie symbol w PKD i EKD w dokumnecie nadającym regon zespołowi szkół? Interesują mnie szczególnie nowo powołane zespoły (w tym roku nastąpiła zmiana w PKD). Ale strasze zespoły też proszę o odpowiedź.
fredi21-10-2003 16:48:03   [#02]

CHyba jutro odpowiem na to pytanie.

Masz regon dla zespołu i dla poszcególnych szkół?

Elusia21-10-2003 16:55:03   [#03]

Tak. 3 regony, 1 nip

Chcemy wymienić pieczątkę do podbijania ks. zdrowia, a ten PKD wydaje mi się cokolowiek dziwny. Nie wiem czy tak ma być czy ktoś się pomylił.

Elusia23-10-2003 16:26:34   [#04]
No co z wami??????
AnJa23-10-2003 17:05:23   [#05]

Przewróciło się? - niech leży!

A, bo jakoś tak: mam zespół z tak na oko 6 regonami, na sprawozdaniach GUS ktoś tam z ksiegowości pilnuje  postawienia właściwych pieczątek, przy większości papierzysk wystarczy NIP (ten mamy jeden), w książeczce stawiamy jakiś przedpotopowy stempelek - szkoda na nową pieczątkę kasy, i tak pies z kulawą nogą do tych książeczek nie zagląda - to i o czym pisać ? ;-)

Wejdzie to coś o informacji oświatowej  ( za może rok), zanim firma na P pana K to wdroży minie ze 6 lat - wtedy się poporządkuje;-)

Elusia23-10-2003 18:03:37   [#06]

To nie o to chodzi. Na tym dokumencie mi napisali, że przeważającą działalnością jest "Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania". Zespół szkół?????

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]