Forum OSKKO - wątek

TEMAT: program naprawczy
strony: [ 1 ]
Diter Kalla03-10-2003 20:36:36   [#01]
Niestety, ale wynik ostatniego egzaminu gimnazjalnego wyszedł nam słabo. Dzis dostalem z naszego Kuratorium polecenie opracowania programu naprawczego. Jezeli ktos z Was wie z czego i na czym polega taki program, to prosze o pomoc. Wdziczny . DK
Marek Pleśniar03-10-2003 20:40:30   [#02]

:-))))

na pewnym forum w takich okazjach wklejają fotkę z obitym panem i podpisem bo nie używałem przycisku "szukaj"

http://www.oskko.edu.pl/forum/thread.php?t=2922

AgataK05-10-2003 13:30:48   [#03]

Chętnie również bym taki program obejrzała, bo my też nad tym pracujemy. Wyniki mojej szkoły były gorsze niż w roku ubiegłym i chociaż wiemy dlaczego trudno nam jest pozostawić to odłogiem - kwestia środowiskowa.

Wielu moich uczniów pochodzi z bardzo nieciekawych domów, gdzie nikt się nimi nie zajmuje, a wręcz ostatnio jedna z mamuś zwróciła się z prośbą o umieszczenie dziecka gdzieś, bo ona ma go dosyć !!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli Ada i Grażynka mogłyby się podzielić nowinkami to ja też chętnie skorzystam.

pozdrawiam bardzo cieplutko (bo na dworze zimniutko) :-)))))

Konto zapomniane05-10-2003 14:43:17   [#04]

program naprawczy

Zainteresowanych proszę o kontakt bezpośredni na maila (kamila@pertus.com.pl), mogę przesłać swój ubiegłoroczny , który przyniósł efekty w postaci wyższych wyników

kama

Diter Kalla05-10-2003 18:41:54   [#05]

Re:program naprawczy

Kochani, dzieki za odbior mojej prosby. Jestescie WIELCY. Mam nadzieje, ze za WASZA pomoca , po skonfrontowaniu z naszymi realiami zdolamy stworzyc cos sensownego. DK

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]