Forum OSKKO - wątek

TEMAT: ZWOLNIENIA GRUPOWE
strony: [ 1 ]
ulkowa29-09-2003 21:15:09   [#01]
Jestem zła, jestem wściekła. Wypisalismy przd chwila (trwało to trochę godzin) 11 świadectw pracy dla pracownikow obslugi z internatu. 4 nauczucieli 9 w tym kieronik) jakoś udało się rozdysponować). Zostaje pusty budynek. Niech gromy spadną na to nasze Starostwo. Ale niech ominą sąsiednie domy. Budynek zostaje pusty. Koszty idące w tysiące złotych. Niech ich ........trafi - tych co podjęli tą decyzję, Nie mamy tam pracowników a musimy utrzymac budynek bez pieniędzu. Jestem wsciekła.
AnJa29-09-2003 21:34:55   [#02]

Rozumiem, że musisz się wyładować.

Ale na spokojnie: byli tam mieszkańcy?, co z nimi?, dlaczego aż 11 obsługowych?, dlaczego to Wy macie utrzymywać pusty budynek?, dlaczego likwidacja internatu dopiero teraz a nie w np.czerwcu?

Jak Ci przejdzie wklep coś wiecej - pomóc to Ci raczej nie można, ale może chociaż kolejny kwiatek poznamy;-)

beera29-09-2003 21:49:18   [#03]

7 tys to nie 17tys

Na mojego dzieciaka z zajęciami rewalidacyjnymi moj samorząd dostaje 7 tys subwencji, wydaje na niego w związku z zajęciami 17 tys.

Wszystko to jak jakies klocki domina. Gdzieś pchnięty pierwszy powoduje wolniejszy, bądź szybszy upadek kolejnych.

Lepiej nie będzie- trace nadzieję, szczerze pisząc. Gorzej być zawsze może:-(

A swoją drogą Ulu- tez mnie ciekawi, co z uczniami, ktorzy mieli mieszkać w tym internacie? I w ogole dziwne.

Gdyby wybory byly w sierpniu, to nawet by mnie nie dziwiło, ze nowa władza cos tam nowego ni z tego ni z owego wciela w czyn. Ale Ci juz jakiś czas są? Co im tak nagle?

ulkowa30-09-2003 15:43:11   [#04]
3 kucharki, 2 sprzątaczki, 1 praczka, 1 konserwator, 3 portierów, 1 intendentka/magazynierka. To wcale nie jest duzo. Mlodzież jest w innym internacie-jedynym który został w naszym miescie. Bydynek jest nasz. Możemy wynajmować, robić wesela itp. Ale ciekawe kto tym sie zajmie. Kadry pedagogicznej nie ma już od 1.09.2003r. Cały czas za "friko" pracuje "społeczny kierownik internatu". Ciekawa jestem czy społecznie będzie również sprzątał toalety, a może zrobi to społecznie Starostwo.
AnJa30-09-2003 21:00:22   [#05]

Sprawdż stan prawny - jeśli masz nad tym zarząd zrzekaj się! Jesli nie możesz - wnioskuj o dozór.Co ze stołówką?

Nie znam szczegółów, ale przerosty na oko były straszne - jeśli podobne masz na szkole - nie masz szans na nic, każą Ci  zabezpieczyć oba obiekty.

ulkowa01-10-2003 15:51:46   [#06]
W szkole nie ma żadnych etatów dozorcy lub portiera. Mamy monitoring. W internacie przerost ne było. Kuchnia pracowła od 6.00 do 20.00. Wyżwywienie całodzienne Miały Panie co robić. 2 sprzataczki sprzatały bardzo duży obiekt. 3 portierów to tez ni dużo. Porterzy powinny być 24 godziny na dobę ale jest ich za maloi dlatego nie zawsze portiernia byla obsadzona. Pamiętaj o sobotach i niedzielach, za które trzeba było dawać inny dzień wolny. Nadgorzin nie mieli. Magazynierka pełniła również funkcję intendenta. Monitoringu w internacie nie bło , bo przez sobotę i niedzielę też spali. Zaznaczam, że internat to całkiem osobny budynek i ma osobnę kotłownię, ktorą musi obsługiwać jakiś człowiek - robił to konserwator. Wogóle to jest wszystko "porąbane".

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]