Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Konsultacja - typy szkół bez RS, z RS bez rodziców lub uczniów
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar29-09-2003 17:33:57   [#01]

projekt rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu w sprawie typów szkól i placówek, w których w skład rady szkoły lub placówki nie wchodzą rodzice lub uczniowie oraz typów szkól i placówek, w których nie powołuje się rady szkoły lub placówki  

W witrynie OSKKO kolejny projekt rozporządzenia:-)

Proszę o udział.

Elusia29-09-2003 18:16:24   [#02]
Mam taką drobną poprawkę kosmetyczną. Jeżeli najpierw dałoby sie par. 3 czyli gdzie nie tworzy się RS w par. 2 a dopiero potem o rodzicach i uczniach, to niepotrzebne by było o tych przedszkolakach. Mam rację?
Elusia29-09-2003 19:53:36   [#03]
Oczywiście, że nie mam racji! 0 pkt z czytania ze zrozumieniem....
Krystyna Za29-09-2003 21:46:53   [#04]

zgadzam się z tekstem rozporządzenia, zastanawia mnie tylko § 2 ust. 2

 Uczniowie nie wchodzą w skład rady szkoły lub placówki w następujących typach szkół i placówek:

2) szkołach podstawowych; ( nie rozumiem, czy  te dzieci są za małe w wieku 7-12 ?), przepraszam ale nigdy nie pracowałam w szkole podstawowej, stąd też to pytanie..

Pozdrawiam

Elusia29-09-2003 21:49:13   [#05]
W starej OSO były. Po jakichś zmianach wypadli. Chyba jak weszła reforma.
Konto zapomniane28-12-2003 20:15:11   [#06]

Rady szkół

Jak ma funkcjonować rada szkoły w szkole policealnej o różnych cyklach kształcenia?

Ja mam w swojej szkole cykl 2 semestralny, 4 semestralny i 5 semestralny. Kształcę młodzież ( sic ! ), która niejednokrotnie ma ponad 25 lat.

Rodzicew  nie  utrzymują kontaktów ze szkołą. słuchacze studium w ponad 70 % pochodzą z poza miasta kształcenia (nawet z odległych o setki km. miejscowości ).

czy nie należy objąć nowym rozporządzeniem szkół policealnych.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]