Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Ochroniarz w szkole
strony: [ 1 ]
RomanG24-09-2003 10:23:15   [#01]
Z "Wieczoru Wrocławia":
Roman Brzozowski - ochroniarz w szkole
- Napis "ochrona" ich przeraża. Nie pyskują do mnie. Boją się. Ale między sobą to się biją, kopią, wyzywają. Ostatnio nauczycielka mnie wezwała, bo uczeń przewracał ławki w klasie. Gdy wszedłem, wystraszył się i przestał. Najbardziej uszy mi więdną gdy słyszę, jak oni do siebie przeklinają. Dziewczyny też.


Przecież taki ochroniarz nie ma właściwie żadnych uprawnień, a na pewno dużo mniejsze od uprawnień nauczyciela!
Jak to jest wobec tego, ze uczniowie czują przed nim taki respekt?
grażka24-09-2003 10:42:02   [#02]
Ćććććććććććććć Roman, nie mów tego głośno... Pewnie uczniowie myślą inaczej ;-)
nn24-09-2003 12:30:55   [#03]
Cześć!! Własnie dlatego boją się tegoż ochroniarza dlatego właśnie, że nie jest on nauczycielem i może w każdej chwili potraktować ich "po ludzku", czyli lać w m... Nauczycielowi podobnie jak i policjantowi oficjalnie tego robić nie wolno. Etyka zawodu i odpowiedzialność karna na to nie pozwala. To taki normalny odruch. Zatrudniałem parę lat temu ochroniarzy podczas wynajmowaniu swojej szkoły dla szkoły średniej dla dorosłych. Ależ były jaja. Spieprzali przed facetem aż miło. Ustało łamanie i zniszczenia sprzętu szkolnego, na które to zniszczenia wydawałem trochę grosza. Pozdrawiam. Roman

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]