Forum OSKKO - wątek

TEMAT: publikacje członków OSKKO
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar19-09-2003 12:18:50   [#01]

zachęcam do uczestnictwa we wzbogacaniu o swoje materiały powstałego jakiś czas temu działu witryny OSKKO - publikacje członków OSKKO.

Członkom Stowarzyszenia wysyłamy zaświadczenia o publikacji oraz poświadczony wydruk. Zapraszam.

Marek Pleśniar18-11-2003 21:50:34   [#02]

podnosze wątek

a gdzie Wasze publikacje? Hę? Wystarczą zwykłe praktyczne artykuły, referaty, opowieści o tym jak Wam poszło w jakiejś sprawie. Oczywiście podtrzymuję obietnicę poświadczenia zamieszczenia na piśmie.

I druga sprawa. Członkowie OSKKO.

Mam mozliwośc zamieszczenia Waszych artykułów drukiem - w Nowym w Szkole.

Warto skorzystac z takiej mozliwości gdyż zazwyczaj długo się czeka w kolejce.

Macia19-11-2003 15:46:19   [#03]

Jestem zainteresowana

tylko nie wiem czy się nada bo dotyczy przedszkola. Od jakiegos czasu próbuje zamieścic artykuł w Wychowaniu w przedszkolu ale nikt nie odpowiada na moje e-maile. Artykół dotyczy wpływu przedszkola na uspołecznianie dzieci. Był juz gotowy ale ostatnio postanowiłam dołaczyc do niego wyniki badan w swojej placówce.Jak skończę zestawienia prześlę całość.
Marek Pleśniar19-11-2003 16:16:44   [#04]

dawaj:-)

aha, nie macie pojęcia ile przedszkoli nas czyta i narzeka że za mało o nich:-)

odzywajcie się to bedzie o Was;-)

AnJa19-11-2003 16:30:37   [#05]

Kurcze, a ja myślałem że moje rodzone dziecko w wieku 5 lat czytające  Wyborczą było geniuszem (czytało bez zrozumienia - na szczęście, teraz nie czyta wcale, ino ze zrozumieniem szczela  do wszystkiego co na drodze - w komputerze, ale wszysto przed nim).

A tu proszę, starszaki ( bo nie młodsze - mam nadzieję:-) witrynkę OSSKO namiętnie czytają i nawet narzekają, że mało:-)

No i nic dziwego, że jak się naczytają, to z tego niedosytu są wkurzone i leżakować nie chcą.

Przepraszam:-))) Cały dzień ankietę 28 stronicową wypełniałem, cosik mi tam sie przegrzało i muszę ...

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]