Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Motywacyjny za maturę
strony: [ 1 ]
Dżoana18-09-2003 15:36:25   [#01]
Czy w Waszych szkołach wypłacano już dodatek motywacyjny za maturę? A jeśli tak to w jakiej wysokości? U nas obiecano od września, a tu ani widu, ani słychu... :-((((((((((((
AnJa18-09-2003 15:51:28   [#02]

Ja za maturę po prostu zapłaciłem - organ sie nieco wkurzał, ale do swojej interpretacji swego własnego regulaminu mnie nie przekonał ;-)

Postraszył tylko, że do następnego maja tak regulamin przerobi, że nie zapłacę. Jak znam organ to już o tych 20 tyts. zapomniał i może do kwietnia nie przypomni sobie - a potem to się już nie wyrobi;-)

A po za tym: nie ma dodatku motywacyjnego za maturę, praca w komisji jest jedną z przesłanek dla przyznania dodatku motywacyjnego, wg. jednej z licznych wypowiedzi niejakiego MENiSa najlepiej, aby był przyznany na 1-3 miesiące i w okresie matur właśnie płacony członkom komisji.

Przynajmniej tak to zrozumiałem, czytałem niezbyt uważnie, bo użerałem się z organem, ze skutkiem jak wyżej:-)))

Majka18-09-2003 15:57:23   [#03]

Za majowe boje maturalne w minionym roku szkolnym organ pozwolił wypłacić w formie nadgodzin - według stawki kontraktowego ;) "Ale żeby to było ostatni raz!" :)))

W tym roku ma być to w formie dodatku - ale przyznawanego na czas matury i zależnego od zaangażowania nauczyciela w egzaminy. Tak zrozumiałam na konfrencji sierpniowej .... Przypuszczam, że zastrzygłabym uszami, gdyby była mowa o stałym dodatku od września :))

Dżoana18-09-2003 16:15:27   [#04]

Ale to jest dodatek za ubiegłoroczne matury i pewnie nie będzie stały

:-((((((((((((((((((((((((((((((

AnJa18-09-2003 18:26:17   [#05]

"organ pozwolił wypłacić w formie nadgodzin - według stawki kontraktowego ;)

Mianowanym i dyplomowanym też???? Pomysłowośc organów nie zna granic!

Ale spoko, roszczenia z prawa pracy przedawniają sie dopiero  po 3 latach ;-)

JarTul18-09-2003 21:11:18   [#06]

U nas...

organ nie widział nic niestosownego w tym, że wypłacamy w ramach nadgodzin. (I oby tak zostało.)
Majka18-09-2003 21:37:49   [#07]

AnJa :)

Nie będę się rościć z organem - rzekła dumnie Majka, wzruszając ramionami :)))
annah18-09-2003 21:44:35   [#08]

u nas matura została wciągnięta jako kolejne kryterium do dodatku

nadliczbówek nie było :(

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]