Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Co z zajęciami W-f w szkole podstawowej
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane24-03-2002 11:57:36   [#01]
Mam wielką prośbę!

Od chwili, w której znalazłam forum życie stało się dla mnie piękne!!!!
Po kilku godzinach miałam odpowiedź na pytanie, które nurtowało mnie przez 1,5 roku. Dzięki!

To ja teraz będę częściej pytać.

Problem nr 1
Czy mogę z godzin dyrektorskich dodać do zajęć wf czwartą  godzinę na rok szkolny 2002/2003. Nie mam sali gimnastycznej. Zajęcia odbywają się w sali lekcyjnej. Jeśli można proszę o wypowiedź na ten temat.

Problem nr 2
Czy mogę z godzin dyrektorskich dodać do zajęć kształcenia zintegrowanego zajęcia ruchowe w klasach I-III na rok szkolny 2002/2003.
Wiem, że pytania są śmieszne dla wytrawnych dyrektorów, ale ja dopiero pierwszy raz.!!!!
Konto zapomniane24-03-2002 11:58:16   [#02]
Mam wielką prośbę!

Od chwili, w której znalazłam forum życie stało się dla mnie piękne!!!!
Po kilku godzinach miałam odpowiedź na pytanie, które nurtowało mnie przez 1,5 roku. Dzięki!

To ja teraz będę częściej pytać.

Problem nr 1
Czy mogę z godzin dyrektorskich dodać do zajęć wf czwartą  godzinę na rok szkolny 2002/2003. Nie mam sali gimnastycznej. Zajęcia odbywają się w sali lekcyjnej. Jeśli można proszę o wypowiedź na ten temat.

Problem nr 2
Czy mogę z godzin dyrektorskich dodać do zajęć kształcenia zintegrowanego zajęcia ruchowe w klasach I-III na rok szkolny 2002/2003.
Wiem, że pytania są śmieszne dla wytrawnych dyrektorów, ale ja dopiero pierwszy raz.!!!!
Konto zapomniane24-03-2002 12:00:17   [#03]
Mam wielką prośbę!

Od chwili, w której znalazłam forum życie stało się dla mnie piękne!!!!
Po kilku godzinach miałam odpowiedź na pytanie, które nurtowało mnie przez 1,5 roku. Dzięki!

To ja teraz będę częściej pytać.

Problem nr 1
Czy mogę z godzin dyrektorskich dodać do zajęć wf czwartą  godzinę na rok szkolny 2002/2003. Nie mam sali gimnastycznej. Zajęcia odbywają się w sali lekcyjnej. Jeśli można proszę o wypowiedź na ten temat.

Problem nr 2
Czy mogę z godzin dyrektorskich dodać do zajęć kształcenia zintegrowanego zajęcia ruchowe w klasach I-III na rok szkolny 2002/2003.
Wiem, że pytania są śmieszne dla wytrawnych dyrektorów, ale ja dopiero pierwszy raz.!!!!
stan24-03-2002 13:03:09   [#04]

?!

Niby pierwszy raz ... a cztery razy ...
No, no ....
Pozdrawiam
stan
:-)
Marek z Rzeszowa24-03-2002 15:19:41   [#05]

Możesz w obu przypadkach ;-)
O ile, oczywiście, zatwierdzi Ci to organ.

Marek

Marek Pleśniar24-03-2002 15:21:06   [#06]

:-))))

no to mamy pytanie dobrze utrwalone:-)))

Ad. 2. o ile pamiętam - to nam wpakowano właśnie w ramówce jedną godzinę dyr. do zajęć nauczania pocz.- niech więc tylko nauczyciele dobrze tę godzinę stosują - na sport

Ad. 1

możesz - to jasne - ale po co Ci to?

 skoro nie masz warunków?

ja oddycham z ulgą - zrobię uczciwe 3 godziny wszystkie na sali gimn. a nie jakieś łatanie i oszukiwanie że to sport.

no, ale to moje zdanie

beera24-03-2002 16:51:07   [#07]

Tyyyle pytań

Nie wiem, czy odpowiadać, bo Marek już- ale uznaję, że Marek na pierwsze pytanie, a ja drugie ;-)

1. możesz- oczywiście- tylko po co? Być może chodzi Ci o dopełnienie etatu w-fiście? . Warto jednak znaleźć lepszy sposób.

2. w ramówce nauczania rzeczywiście zwiększono ilość godzin na zajęcia zintegrowane, zmniejszając ilość godzin do dyspozycji dyrektora. Jeśli dobrze myślę chodzi Ci o w-fistę raczej- jemu możesz oczywiście dać godziny z dyspozycji dyrka w klasach I-III na zajęcia sportowe lub gimnastyke korekcyjną- ale do tego trzeba mieć kwalifikacje
Konto zapomniane25-05-2002 17:35:55   [#08]

Dlaczego

Dlaczego organ prowadzący powierzył mi pełnienie obowiązków dyr. na pół roku? Jakie nowe przepisy weszły w tej sprawie? Termin upłynąłby w grudniu 2002 r. Czy  mam odmówić. Pomóżcie, proszę.
Leszek25-05-2002 19:42:24   [#09]

Cześć

Napisz coś więcej o sytuacji objęcia przez Ciebie stanowiska, będzie łatwiej odpowiedzieć

Pozdrawiam

Leszek

beera25-05-2002 19:53:39   [#10]

Na pół roku..

...może to zrobic w przypadku gdy nie masz Zarządzania.

 

Tylko w takim wypadku mozna na pół roku.

I pewnie taki przypadek zachodzi u Ciebie.

Marek Pleśniar25-05-2002 21:11:50   [#11]

no

prawda

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]