Forum OSKKO - wątek

TEMAT: jaki plan?
strony: [ 1 ]
beem11-09-2003 14:46:21   [#01]

We IX 2000 roku rozpoczęłam staż na nauczyciela mianowanego. Pisałam wówczas plan rozwoju wg 4 sfer (osbista, dydaktyczna, itd) Staż ten niestety został w zeszłym roku przerwany. Muszę więc zacząć od początku, a co za tym idzie napisać nowy plan? Słyszałam,że plan teraz pisze się inaczej, wg. jakichś paragrafów. Czy może mnie ktoś poinstruować z czym się to je ???????????

Pozdrawiam i dziękuję. Gosia

Karolina11-09-2003 14:50:14   [#02]

Plan pisało się zawsze wg własnych upodobań i przemysleń. Straszanie drażnią mnie wieści jak jedna pani słyszała, że mówili w KO(mówili na konferencji, na zebraniu, na szkoleniu - niepotrzebne skreślić), że trzeba tak

Ja napisałam zupełnie po swojemu i byłam z tego dumna a kązdy kto chciał mi dac do zrozumienia, że tak nie wolno, swobodnie mógłby wówczas dostać ode mnie w dziób ;-)

Gosiu - zatem pisz, tak jak uważasz.

A propos plotek - co rusz kurka ktos gada, ze poważnie slyszal jak jedna jaskółka drugiej  jaskółce nadała, że dyplomowani będą podlegać weryfikacji...;-) Matko święta - gotuję się cała - może i będą kiedyś - kto tam wie - ale to opowiadanie i przeżywanie na wyrost to mnie cierpnie skóra.

No to jak...co wiecie o weryfikacji?;-) Mogę się poddać chocby zaraz ;-))

violka11-09-2003 19:53:22   [#03]

Karolino

to skoro już mamy weryfikować to może zweryfikujmy też tych mianowanych przez zasiedzenie

ciekawe ilu z tych, co się pukali w głowę na widok n-la doskonalącego się, robiącego specjalizację, "wydziwiającego" coś z uczniami, spełnia wymagania jakie stawia mianowanym rozporządzenie o awansie ???

beera11-09-2003 21:17:09   [#04]

;-)

proponuje zacząć od weryfikowania weryfikujących ;-))

....

beem- moja rada- weż rozporzadzenie o awansie, zobacz wymagania na stopień n-la mianowanego i według tego pisz plan...

To bedzie najlepsze, bo najłatwiej Ci bedzie z tak napisanego planu złożyć sprawozdanie

Karolina11-09-2003 22:00:32   [#05]

proponuje zacząć od weryfikowania weryfikujących ;-))

tia...;-)))))

Leszek11-09-2003 22:44:56   [#06]

Co jakis czas kogoś weryfikują... może już nadszedł czas na nas dyplomowanych, mianowanych, kontraktowych...

Laskowik robi w Poznaniu w "W-Z" casting, szuka talentów kabaretowych...

Same weryfikacje...

:-)

Pozdrawiam

Marek Pleśniar12-09-2003 09:02:14   [#07]
mówisz, w Poznaniu? hmm
Helena S12-09-2003 09:29:58   [#08]
Pan minister F. Potulski na spotkaniu konsultacyjnym w sprawie zmian K.N. w dniu 19.08 we Wrocławiu kilkakrotnie podkreślał, że prawo nie działa wstecz i nie zadziała. Sugerował nam nawet, żeby uświadomić nauczycieli, że we wrześniu mają ostatnią szanę awansowania się "po staremu". Rewolucji ma nie być, ale korekta - zwłaszcza w dyplomowanym(prawo n-la do obecności na komisji analizującej jego wniosek) i w terminach - rozłożenie na co najmniej 9 lat ścieżki od kontraktowego do dyplomowanego. Na mianowanych przez zasiedzenie - weryfikacja, raczej marne szanse, a własciwie całkowicie brak szans. Chyba, że zabiorą nam K.N. i "wejdziemy" w K.P. A po medialnym szumie na nasz temat, który trwa od incydentów toruńskich, ambitni myśliciele z organów stanowiących w naszym państwie mogą dojść do różnych wniosków....Pożyjemy, zobaczymy. A weryfikacja pozytywnie kojarzy mi się z poglądami, w pozostałych przypadkach - raczej smutno.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]