Forum OSKKO - wątek

TEMAT: testy sprawności fizycznej
strony: [ 1 ]
Karolina29-08-2003 16:18:24   [#01]

Dyrekcja poinformowała nas na RP, że na stronach interentowych są testy, które obowiązkowo musimy przeprowadzic w pierwszych tygodniach roku szkolnego.

Zawsze to robimy i wybieramy sobie test - od jakiegoś czasu jest to test sprawności K.Zuchory i wyniki uczniowie punktowo wpisują sobie w dzienniczki sprawności ucznia.

Teraz jednak mamy zrobic test , który jest zaproponowany z góry i wyniki przedstawić?

Wuefiści lub dyrektorzy? Czy i i was padła taka informacja i jakie to test? Za nic nie mogę znaleźć informacji na stronie MENiS i mojego KO

Karolina01-09-2003 23:13:14   [#02]

wuefiści nie bądźcie tacy... ;-) nikt nie słyszał o takim czyms?;-)

Pioootrek??!!:-)))

Karolina05-09-2003 20:57:38   [#03]

znalazło się - chyba to dali dopiero wczoraj.... ;-)

ciekawe czy w innych województwach też tak macie?

http://www.ko.poznan.pl/ftp/sport/

janzg06-09-2003 14:33:45   [#04]
PRZYTACZAM
Przykładowe dowody realizacji: ".........karty oceny opisowej ucznia, karty samooceny, karty rozwoju ucznia, przedmiotowy system oceniania, wyniki ankiet oraz inne dowody przygotowane przez szkołę."
------------------------

Proponuję aby uczniowie obowiązkowo zaopatrzyli się w zeszyty przedmiotowe i zestawy do pisania zamiast strojów sportowych, po jaką ch...... mają "ganiać" po polu - przecież mogą sobie zrobić krzywdę. Jak będą wypełniać te druczki razem z nauczycielami, to nie będą potrzebne takie kosztowne przedsięwzięcia jak sale gimnastyczne, baseny, boiska, itd..
Karolina06-09-2003 15:32:42   [#05]

Owego testu jeszcze nie przeprowadzałam, zatem nie wiem czy do obliczania tegoż nie będzie potrzebny cały sztab matematyków ;-)

KO zafundowało nam program do obliczania ale nijak nie odpala na XP

:-(

Pewnie wiedzieli, że u nas w kantorku stoi 10 latek co w ogóle ledwie odpala - zatem też nie wiem czy będzie przydatny.

Dotąd moje dzieci (bez wytycznych KO) również miały dzienniczki sprawności fizycznej, w której wpisywały swe wyniki z testu Zuchory - naprawde żaden problem trwa to ułamek sekundy po teście. Omówienie testu i samoocena wchodzi w nasz zakres działań . Wpisują tam też - ochotnicy - wiadomości z promocji zdrowia, bardziej zagubieni notuja przepisy gry lub czegoś tam

Tego jest niewiele i jeden zeszyciik do słowek wystarcza na 3 lata.

Ale rozumiem janzg twoje zniecierpliwienie bo w cytowanym fragmencie już trochę przesadzili. Też się zastanwiam jaie i po co karty oceny opisowej, karty rozowju i nne...? Jeden notatnik wuefisty nie wystarczy??;-(

 

Ten cytat pochodzi z linku

Wybrane standardy jakości pracy szkoły z zakresu wychowania fizycznego

 

Popatrzcie również

Pomocnicze kryteria oceniania pracy nauczyciela wychowania fizycznego

 

Tu dopiero oko bieleje i myśle czy to dawać dyrekcji :-))))

Mogę dostać 2 pkt jak wykorzystuje to co mam ze srodkow dydaktycznych a 3 jak sam pozyskuje środki finansowe.  - też numer

 

Może chodzi o to, że naprawdę mamy zacząc więcej pisać niż ćwiczyć bo powoli nie ma na czym ;-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]