Forum OSKKO - wątek

TEMAT: wszystko legło w gruzach
strony: [ 1 ]
mika25-08-2003 22:11:05   [#01]
Ułożyłam plan w zeszłym tygodniu. Miało być wcześniej i ładnie a tu koniec świata, dzisiaj mój śliczny pal legł gruzach:((((((((((((
Marek Pleśniar25-08-2003 22:43:22   [#02]

sorry ale nie mogłem:-)

baardzo ciekawem tego pala;-) ślicznego.

A co się stało?

mika25-08-2003 22:51:20   [#03]
Marku, miało być smutno i dostojnie a wyszło ciekawie? Oczywiście plan legł w gruzach, przyszły dwie panie profesji na "r" i stwierdziły iż nie odpowiada im przydział, zatem wszystko od nowa bo dyrekcja nie będzie przecie dyskutować z siła wyższą.
Mariola26-08-2003 07:04:55   [#04]

mika jeżeli cię to odrobinę pocieszy...

u nas w szkole plan już był prawie ułożony kiedy wczoraj przyszedł niedoszły nauczyciel wf i zrezygnował z pracy, z pośredniaka przyszedł człowiek na 12 godzin informatyki, która była już rozdzielona wśród nauczycieli i włożona w plan,  a także pojawił się dochodzący nauczyciel, który powiedział że w jego szkole ułożyli już plan i on ma tam lekcje w środy , czwartki i piątki ( a u nas miał w planie te same dni i bardzo podobne godziny).
Gdybyś zobaczyła miny kobitek układających plan :-(((
Bardzo im współczułam i teraz Tobie także...
Zola26-08-2003 07:41:38   [#05]
u nas w planie organizacji był 100 % podział na grupy z informatyki i języków obcych, bo to zgodne z rozporządzeniem MENiS-u i w innej formie KO nie chciało pozytywnie zaopiniować
miasto uznało,że opinia to tylko opinia i pocięło ten podział , robilismy poprwki w przydziałach nauczycieli, powiedziano,że nie ma pieniędzy, że w rozporządzeniu jest że ma  byc podział, no to jest, ale nikt nie mówi,że musi być w 100 % , no i koroonny argument,że KO zgadza sie z taka interpretacją, wczoraj narada KO i otrzymujemy opinie ministerstwa,że jak podział to podział i to całoścowy a nie częściowy, miasto milczy, forsy nie ma, jutro mamy z miastem narade
plan oczywiście zrobiny , na mniejszym podziale na grupy
po 100 % podziale wzrasta ilość godzin, musze mieć ludzi do pracy, i nie tylko ja, przez wakacje kilku odesłąłam, bo wtedy nie byli i potrzebni
samo życie i jak tu optymistycznie zaczynać nowe ble,ble i jeszcze raz ble
Dagmara26-08-2003 08:07:37   [#06]

macie dobrze

Wasze plany mają jakiś kształt lub już formę. Ja jeszcze nie mam danych do planu. Prawdopodobnie dostanę je w środę, więc ogladać będę księżyc po nocach, by plan ułożyć na 1 września.Dodam, że u mnie w szkole np godziny języków łączą ze sobą 9 nauczycieli, fakultety są międzyklasowe ( 6 klas), wf w podziale na grupy i t.p. Jestem tylko kobitką od planu.
Mariola26-08-2003 08:10:18   [#07]

u nas w szkole

podział na grupy był zatwierdzony ale przy układaniu planu, wiele grup zostało zlikwidowanych ponieważ brakuje sal lekcyjnych, a i tak pracujemy na dwie zmiany...
czyli odwrotnie niż u Zoli
teraz ludzie są a godzin dużo mniej ....
samo życie :-(
mika26-08-2003 18:25:06   [#08]
Właśnie wróciłam z pracy z kolejną wersją planu. Jeśli ktoś zażyczy sobie kolejnych zmian to zbiję.
Gaba26-08-2003 18:50:38   [#09]

zbić to mało, zabić szkoda

Wiecie za co pałam namiętną miłościa do kobiety... tak, nie wtydzę... śmiej się się śmiej - to gorąca miłość do mojej zastępczyni.

Ona mi  t e g o   oszczędza!
krystyna26-08-2003 21:21:59   [#10]

Zola !

Zola, czy mogłabym Cię prosić o to stanowisko MENISU w sprawie podziału na grupy (skan, albo coś...) - u mnie taki częściowy podział na grupy funkcjonuje od zawsze ...

A jeżeli chodzi o "r" - to żeby opisać co się u mnie działo, musiałabym gdzieś znaleźć czcionkę "płaczącą"....

Skutkiem paskudnych działań ks.prob.- katechetki zostały zmuszone do napisania, a właściwie podpisania gotowych pism, w których "rezygnują" z pracy - i nic to, że mianowane, że skierowania od bisk. na czas nieokreślony, że umowy na czas nieokreślony, że rozpoczęte studia doktoranckie..............................

Jutro wydelegowany ks. ma przywieźć nowe skierowania, a my podpiszemy umowy z ks., którzy "muszą przecież z czego żyć, nie mówiąc już o emeryturze i na pewno lepiej uczą niż ci świeccy" - cyt.prob.

Jedna przez to wszystko poroniła, druga ryczy (sama z ojcem staruszkiem - remont domu = pożyczki, kredyty) ...............

A my ???  Obrzydzenie + "niewielkie zmiany" w podziale godzin....

Zola26-08-2003 22:31:39   [#11]

Krysiu

wróciłam dopiero z pracy i sie doczytałam co Ci trza,zostawiłam papiery z narady w szkole, jutro doniese  i albo zeskanuje albo zapodam co i jak i z jakim numerem zostało wydane
Zola27-08-2003 23:14:59   [#12]

Krysiu

szczególnie dla Ciebie, ale może przyda się innym

pismo DKOS - 1/ZF - 500 - 33/2003  z dnia 4 lipca 2003 r.

kierowane do wicekuratora w woj zachodniopomorski

Szanowna Pani Kurator,
odpowiadając na pismo z 4 lipca br. dot. interpretacji rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej  i Sportu z dnia 12 lutego 2002 r. w sprawie ramowych planów nauczania w szkołąch publicznych ( Dz. U. Nr 15, poz. 142  z późn. zm.), uprzejmie wyjaśniam, że postanowienia par. 6 ust. 1 pkt. 1 ww. rozporządzenia dotyczą podziału na grupy wszystkich, wynikających z ramowego planu nauczania, obowiązujących godzin nauczania następujących obowiązkowych zajęć edukacyjnych : języków obcych, informatyki, elementów informatyki i technologii informacyjnej, w oddziałach liczących więcej niż 24 uczniów.

Z poważaniem
Departament Kształcenia Ogólnego
nie mogę rozczytać , co dalej bo ksero nieczytelne
nie mogę też oczytać nazwiska
podpis także nieczyteny

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]