Forum OSKKO - wątek

TEMAT: a może SZOK ?
strony: [ 1 ]
krystyna25-08-2003 16:35:38   [#01]

A może ktoś przymierza się już do SZOKU ???

Wszystko wygląda w nim pięknie, oprócz jednego zdania:

"Składający wniosek o dofinansowanie muszą załączyć następujące dokumenty: projekt działalności SzOK-u, oświadczenie o kontynuowaniu działalności po zakończeniu okresu grantowego, tj. od stycznia do grudnia 2004 roku, zaświadczenie z ZUS o nie zaleganiu ze składkami, zaświadczenie z właściwego Urzędu Skarbowego o niezaleganiu z podatkami oraz dokumenty poświadczające wiarygodność. "

A z jakiej kasy "kontynuować" tę działalność ???

AnJa25-08-2003 17:47:25   [#02]

Pięknie, to raczej nie wygląda - raczej komuś nie udało się udać całej kasy i teraz trochę dziwnie usiłuje ja w nośny medialnie sposób zagospodarować ( coś jak z gminnymi centrami informacji europejskiej).

Ale co do pytania:

1.Koszty rzeczowe - minimalne, najwyżej włączysz komputer do sieci likwidując odrębne łącze, nośniki i materiały eksploatacyjne kupisz już teraz na zapas.

2.Płace - alternatywnie:

a/n-l przedsiębiorczości realizuje zadania z programu (sama go przecież tworzysz, więc może być i tak),

b/ robi to biblioteka, świetlica, pedagog (tylko trochę obok swoich obowiązków),

c/  bierzesz pracownika interwencyjnego lub stażystę z Urzędu Pracy. Tu musisz się liczyć z pewnymi wydatkami na płace (do 50%) - nawet przy stażach, niby opłacanych przez PUP, może się okazać, że nagle zabraknie im pieniędzy.

Przymierzałem się do tego, wiem jak to zrobić technicznie, ale pomysłu na program to nie mam:-(

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]