Forum OSKKO - wątek

TEMAT: plan wynikowy
strony: [ 1 ]
Bodzio19-08-2003 17:46:22   [#01]
Ponieważ kurator w Szczecinie nakazał opracowanie planów wynikowych zamiast dotychczasowych rozkładów materiału, proszę pomóżcie znaleźć w sieci jakieś materiały na ten temat.
Czesia19-08-2003 18:56:32   [#02]

coś o planie wynikowym:
np. http://www.wszpwn.com.pl/default.asp?section=KLUB&ID=3318

można też znaleźć przykłady planów wynikowych

takie plany podają autorzy programów nauczania

Czesia19-08-2003 19:07:17   [#03]
zapomniałam dopisac że nalezy szukać w: Ocenianie -poradnia internetowa (a później "Jak zbudować plan wynikowy")
beera19-08-2003 21:41:55   [#04]

Bodzio

swego czasu wysyłalam wałbrzyską propozycję planów wynikowych. To bylo zdaje się do gimnazjum- jak chcesz, poszperam i jesli jeszcze to mam, podeslę Ci
Ewa z Rz20-08-2003 07:49:12   [#05]

bodzio

To czy mają być plany winikowe czy co innego jest wyłączną kompetencją dyrektora szkoły - wizytator ma prawo jedynie ocenić wyniki zastosowanych rozwiązań.

Z doświadczenia wiem, że wszelkie nowinki, należy najpierw gruntownie poznać, nauczyć się ich a potem stosować. Wobec tego obecnie warto postudiować "plany winikowe", samodzielnie i z całą RP, ale wprowadzić w życie to najwczesniej od następnego roku szk.

Podstawowe informacje dotyczące planowania dydaktycznego znajdują się w dwóch książkach prof. B. Niemierki: "Między oceną szkolną a dydaktyką. Bliżej dydaktyki" i "Pomiar dydaktyczny".

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]