Forum OSKKO - wątek

TEMAT: kto remontuje a kto leży na plaży?
strony: [ 1 ]
emeryt31-07-2003 09:19:31   [#01]

Czas się dowiedzieć kto odpoczywa a kto szaleje w oparach farby.

Pochwalcie się dyrektorzy - szaleńcy remontowi, którym warunki pracy w szkole są cenniejsze od kontemplacji nad szarotką lub sinicą morską.

Wymieńmy doświadczenia: co, jak, za ile, jakie mamy trudności i kłopoty.

Dołączmy zdjęcia dokumentujące naszą wakacyjną bitwę.

Zaczynam: Remontuję małą szkołę wiejską w Grabownie Wielkim - 120 uczniów. Budynek powstał w 1979 r jako obiekt tymczasowy (skąd my to znamy???). Praktycznie zostały tylko mury.Jednocześnie dobudowywana jest sala sportowa 25 x 18 z widownią (trybuny i antresola),pomieszczenia administracji, pracowni komputerowej, siłowni i biblioteki, nowe umywalnie i WC. Termin oddania szkoły po remoncie oraz łącznika do sali (WC,pracownia, siłownia) - 20 sierpnia 2003 , sali sportowej - 30 marzec 2004. Kotłownia gazowa. Aktualnie obowiazuje dobowy harmonogram realizacji.Zapewniam Was - to jest kocioł - ale warto.Nasza koleżanka -forumowiczka Rena - dyrektor tej szkoły też zapomniała o wakacjach.

  

    

emeryt31-07-2003 09:20:58   [#02]

dlaczego????

wycięło mi zdjęcia????? Kto odpowie???? A takie były ładne!
fredi31-07-2003 10:01:20   [#03]
a to już wiem dlaczego jesteś tu obecny.
Krystyna Za31-07-2003 12:58:51   [#04]

 Już kończę 3 - letnie remonty, w tym roku miałam malowanko 7 pomieszczeń. W ubiegłych latach wymieniałm okna, drzwi, podłogi, malowałam dach i wymieniałam rynny, wymieniałm ogrodzenie placu szkolnego, remontowałam centralne ogrzewanie oraz pięknie zostały odnowione toalety. W tym roku mam troche wiecej luzu.

Budynek jest z 1928 roku i jest duże "pole do popisu" m.in. do prac remontowych..

Pozdrawiam serdecznie! ;-)))

Zola31-07-2003 16:00:38   [#05]

profilaktycznie już w maju zrobiłam remont wejścia do szkoły - schody i balkon nad schodami oraz kolumny
w koncu czerwca i na początku lipca wstawiliśmy okna na całym I pietrze
teraz robimy awarynie wymiane rur CO ,ale tylko w jednej sali

budujemy duża salę gimnastyczną

Tadek01-08-2003 15:15:06   [#06]

stolowka

Mnie czeka adaptacja pomieszczenia na stolowke. I musze to zrobic do konca sierpnia. narazie mam srodki i wykonawce, ktory nie ma czasu.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]