Forum OSKKO - wątek

TEMAT: A mnie się tak zamarzyło.......
strony: [ 1 ]
Dorsto24-07-2003 11:08:51   [#01]

 

żeby nauczyciele mogli na wakacje zamieszkać w innej szkole........

Siedzę sobie tak w domu i dumam, dumam...

Biorę dzieci, jadę do szkoły w......... , tam dostaję klucz do sali nr 34  i siedzę sobie trzy tygodnie za symboliczną opłatą (np. 25-30-40 zł za dobę). W sumie korzyść dla obu stron - ja nie płacę dużo, dzieci mają w razie niepogody dużo miejsca, szkoła coś tam zarobi-a koszt prawie żaden, bo tylko prąd wieczorem, a mogę zabrać znajomych, za których biorę odpowiedzialność, a oni też płacą itd.......

Albo wymieniamy się mieszkaniami na wakacje z innymi nauczycielami - i mamy zmianę klimatu za darmo.....

Tylko kto by chciał tu przyjechać....................................................

Ale jak myślicie, to utopia, czy dałoby się kiedykolwiek takie cóś w wakacje zorganizować?

Tadek24-07-2003 11:22:32   [#02]

dobre

Pomysl bardzo mi si podoba. Moze sprobujmy stworzyc bank szkol. teraz moze juz za pozno ale na przyszle wakacje jak znalazl, czy nawet ferie zimowe. Ja juz cos takiego mialem ale dla wycieczek szkolnych (kilka juz nocowalo) za symboliczna zlotoweke.
Dorsto24-07-2003 15:11:23   [#03]

 

No właśnie, my też nocowaliśmy w zaprzyjaźnionej szkole na wycieczce klasowej i tak sobie pomyślałam, że w zasadzie szkoła (czy czyjeś mieszkanie :-) stoją puste przez miesiąc, a tacy "goście" byliby jednocześnie odstraszaczami dla złodziei, którzy właśnie w wakacje najbardziej kradną...

No i ryzyko w zasadzie niewielkie, bo nauczyciele przecież nie zniszczą  własnego warsztatu pracy ;-).

RomanG24-07-2003 19:40:45   [#04]
Na obozach rowerowych jako studenci spaliśmy wylącznie tym sposobem.
Gdzie nas zastał wieczór, szukaliśmy szkoły, uśmiechaliśmy się do dyrektora, który udostępniał nam kawałek podłogi w klasie albo na sali gimnastycznej.
Tak samo kiedy jechałem z młodzieżą z biegiem Odry, od Opola do Szczecina, też tak spaliśmy, tylko że wtedy wcześniej to rezerwowałem listownie.
Dorsto24-07-2003 19:59:56   [#05]

 

Myślisz, że teraz też by się tak dało ;-)?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]