Forum OSKKO - wątek
| TEMAT: |
Kryteria oceniania nauczycieli |
| Paweł | 19-03-2002 09:49:38 [#01] |
|---|
| Help, czy ktoś już opracował bądź będzie opracowywał kryteria oceniania nauczycieli jeśli tak to proszę o "drogowskaz" |
| Waldek | 19-03-2002 10:44:32 [#02] |
|---|
Kryteria oceny pracy n-li. Zajrzyj na stronę Henryka Baniaka. | UWAGA! Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.
|