Forum OSKKO - wątek

TEMAT: podziękowania dla Ewy z Rz.
strony: [ 1 ]
krystyna17-07-2003 00:48:17   [#01]

Kochana Ewuniu !

 Był taki wątek "mama bliźniąt prosi o pomoc", w którym "publicznie" zwróciłam się w imieniu mojej matematyczki z poplątanym stażem o POMOC w jego "odplątaniu"....

Wszystkim, a zwłaszcza Ewie, bardzo   dziękuję, zarówno w imieniu własnym, jak też najszczęśliwszej dziewczyny pod Słońcem, która dzisiaj w piękny sposób zdała egzamin na nauczyciela mianowanego !!!

Wprawdzie organ zażyczył sobie jeszcze (do analizy formalnej dokumentacji) wniosku nauczycielki o kontynuację stażu oraz zgody dyrektora, a dzisiaj podczas egzaminu jednemu z ekspertów coś się chyba pomyliło i zaczął "analizować" wszystkie dokumenty od nowa (łącznie z tym, że dociekał, "dlaczego ta Pani miała ustalony wymiar stażu akurat na 1,9 ") i przez 20 minut pozostali członkowie komisji musieli mu tłumaczyć, że przepisy się nieco zmieniły i analiza formalna dokumentacji już była.....

Dzisiaj miałam 3 egzaminy, ale TEN, dzięki istnieniu FORUM i TAKIM FORUMNOWICZOM zapamiętam na długo....

A w ogóle, czuję się tak, jakbym wygrała 10000000000000000 w toto...

Raz jeszcze dziękuję i serdecznie pozdrawiam - krystyna.

A te symboliczne kwiaty - specjalnie dla Ewy.....

Duże zdjęcie

Ewa z Rz17-07-2003 07:24:48   [#02]

Bardzo się cieszę!

To dla takich chwil warto pisać na forum!

I dziękuję.

fredi17-07-2003 08:29:02   [#03]
już wiem dlaczego zagladam czasami na stare forum od którego zaczynałem.
Marek Pleśniar17-07-2003 09:27:31   [#04]

allle kwiaty masz Ewa:-)

Fajnie tak:-)
Jan z T17-07-2003 11:56:54   [#05]

Ewa -

Czytam, że cieszą Cię nauczycielskie osiągnięcia - to odważam się na Twoim wątku.
Może nie powinno się chwalić, ale jak radość taka - to zrozumcie...
Właśnie przed chwilą otrzymałem telefon, że moja Córka zdała egzamin na mianowanego.
Szef komisji wyszedł za Nią na korytarz i powiedział, że ... uzyskała najwyższą ilość punktów.
Cieszę się tak bardzo, że musiałem napisać :-)))
BożenaB17-07-2003 13:02:55   [#06]

Dołączam się

z podziękowaniami dla Ewy, bo niejeden raz z jej rad skorzystałam.
Potrzebna jesteś - zajrzyj do wątku Basik o skreślaniu .... :-))
BożenaB
Gaba17-07-2003 18:55:05   [#07]
Ja Ci Ewusiu także bardzo dziękuję, nie za coś - choć to takie piękne, ale to, że jestes taka nam wszystkim życzliwa.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]