Forum OSKKO - wątek

TEMAT: świadczenie socjalne dla nauczyciela
strony: [ 1 ]
alena09-07-2003 11:51:49   [#01]

Pogubiłam sie w pewnych sprawach po szkoleniu na którym była. A rzecz dotyczy wypłacania świadczeń socjalnych dla nauczycieli, szkoleniowiec poinformował, iż: "świadczenia socjalne wypłaca się nauczycielom proporcjonalnie do wymiaru czasu pracy i okresu zatrudnienia nauczyciela(i to jest ok! tak jest w KN), ale aktualnie pracującym nauczycielom, czyli nie przebywającym na urlopach dla poratowania zdrowia i macierzyńskim".

Czy ja w takim razie czegoś nie wiem, czy ten szkoleniowiec? Bo my płacimy wszystkim. Prosze o pomoc i z góry dziekuję za informacje.

Elusia09-07-2003 15:03:55   [#02]
A co to znaczy "aktualnie" pracujących nauczycieli? Jeżeli ktoś jest na L-4 w dniu wypłaty świadczenia, to też jest "aktualnie" pracujący czy nie? Jak byłam na macierzyńskim, to dostałam.
Ewa z Rz10-07-2003 05:24:39   [#03]

w KN jest napisane,

że świadczenie urlopowe przysługuje nauczycielom zatrudnionym i to nie tylko w momencie wypłaty, ale również tym, którzy byli zatrudnieni w danym roku nawet tylko przez jakiś czas.

Nauczyciel bedąc na L4 czy urlopie macierzyńskim jest zatrudniony.

Przysługuje również temu n-lowi, który zastępował tego na macierzyńskim nawet wówczas gdy to zastępstwo skończyło sie PRZED końcem zajęć szkolnych.

HenrykB10-07-2003 21:12:55   [#04]
Pewnie szkoleniowiec miał na myśli tylko świadczenie urlopowe, a nie inne świadczenia z funduszu.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]