Forum OSKKO - wątek
| TEMAT: |
Egzaminy eksternistyczne |
| Konto zapomniane | 18-03-2002 14:14:07 [#01] |
|---|
| Interesują mnie nowe zasady dotyczące egzaminów eksternistycznych dla dorosłych. | UWAGA! Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.
|